איך בוחרים קופה לבית קפה?

קופה רושמת נועדה לחישוב תשלומים המבוצעים בעת ביצוע מכירה באמצעות סורקי ברקוד. היא נדרשת בחנויות, במסעדות, בבתי קפה ועוד. ניתן למצוא מגוון רחב של קופות רושמות כאשר האלקטרוניות הממוחשבות הן אלה המועדפות בגלל שלל היתרונות שהן מביאות איתן. כל אחת מסוגלת לקבל תשלומים במזומן, בצ'קים, באשראי, בשוברי מתנה וזיכוי ובאמצעי תשלום מגוונים נוספים. את כל הכסף והתקבולים מניחים במגירה הנמצאת מתחת. השימוש בה יעיל מאוד ומסייע רבות לניהול החשבונאי.

מפרט וביצועים

נשאלת השאלה: איך בוחרים קופה לבית קפה? עושים זאת על פי הצרכים, הביצועים, כמות הפעילות, נוחות ההפעלה, הטעם האישי, וגם למחיר יש חשיבות. קופה רושמת אלקטרונית ממוחשבת הינה בעלת ביצועים רבים. היא מגיעה עם תוכנה מתאימה שניתן לשלב בתוכה מחירים כל מוצר מהתפריט. היא מסוגלת להוציא הזמנה ואחר כך את החשבון המתאים לה. היכולת של הקופה לחשב את המחיר הסופי ללא טעות הינה אטרקטיבית מאוד בעיני הלקוחות. מעבר לכך, שטעויות מביכות עלולות לפגום באמינות המקום. 

מידע באמצעות חיתוכים שונים

קופות רושמות מקצועיות מאפשרות עריכת תפריט נכון המבוסס על תפריטים ראשיים ותפריטי משנה, בנוסף, תכנון עבודת המלצרים עם ממשק למטבח או לבר. כמו כן, עריכת שרטוט המסעדה כדי להקל על המלצרים ועוד. היא מבצעת חיתוכים שונים של סטטיסטיקות למכירות לפי פריטים קטגוריות, ספקים, מלצרים, אזורי מכירה, שעות מכירה ועוד. הכול מונפק בדוחות בלחיצת כפתור אחת, מה שמאפשר קבלת תמונת מצב  נכונה על העסק וקבלת החלטות אופרטיביות. ברשתות בתי קפה גדולות בעלות סניפים ניתן לחבר את כל  הקופות ברשת אחת שעליה ניתן לשלוט ממרכז בקרה. מומלץ לרכוש מחברה בעלת מוניטין שברשותה קופות רושמות מעולות ומקצועיות. המשוכללות ביותר  מגיעות עם מסך מגע מודרני המקל על העבודה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *