גיוס עובדים להייטק, גיוס נכון שחוסך המון

חברות היי טק משקיעות משאבים רבים בתהליכי הגיוס. לקראת פרויקט או לאור התרחבות נוצר צורך לקלוט עובדים לחברה. והתהליך הזה עשוי להיות מורכב, ממושך ותובעני. תהליך הגיוס גובה כמובן משאבים רבים ומכניס את החברה לתקופה מעט מורכבת. התקווה היא כי לאחר הגיוס אפשר יהיה לצלוח את הקושי ולהיכנס לשגרה מבורכת של עשייה במלוא המרץ. זו מציאות קיימת אבל היא לגמרי לא מוכרחת המציאות. ניתן לגייס עובדים ולאתר אותם בשיטה קלה ויעילה יותר.

גיוס באמצעות חברה מקצועית

במקום לעבוד קשה ולהמציא מחדש את הגלגל שקיים ומתגלגל בצורה נהדרת. ניתן לפנות אל חברות מקצועיות בתחום גיוס עובדים ולנהל את כל התהליך בצורה קלה יותר. כיצד? פשוט מאוד. יש אתרים בהם מתפרסמים לוחות דרושים כמו באתר https://www.alljobs.co.il/. כמובן שאתרים כאלו מזמינים אליהם גולשים שמתעניינים בעבודה חדשה. האתרים מאפשרים למחפשי עבודה לנהל את החיפוש שלהם בצורה נוחה במיוחד. כך שהם מסננים את המודעות וצופים רק באלו שרלוונטיות להם. מה זה אומר? שהמודעות שהמעסיק מפרסם מגיעות לקהל יעד מפולח ומדויק. הם אלו שישלחו גם קבצים של קורות חיים.

סינון קפדני בצד של המעסיק

גם המעסיק יכול לסנן היטב את הפונים אליו ולדייק את הפניות בצורה הולמת שמקלה על התהליך כולו. כיצד? ניתן להציג למעוניינים לשלוח קורות חיים שאלות ממוקדות – כמה שנות ניסיון צברת בתחום? האם אופציה של עבודה מהבית היא רלוונטית עבורך? אילו שפות תכנות אתה מכיר? האם יש לך אנגלית מצטיינת? ועוד כהנה וכהנה. כאשר מחפש עבודה נדרש לענות על שאלות כאלו המעסיק מקבל לידיו רק את מי שענה את התשובות הרצויות והמתאימות למשרה המסוימת. כך הוא מקל מעל עצמו את תהליך הגיוס חוסך הרבה זמן יקר והתעסקות מיותרת עם קורות חיים של מועמדים שלא עונים על דרישות הסף.

בחירה מושכלת מתוך מבחר מדויק

מובן שתהליך קבלת ההחלטות ובחירת העובדים שאכן ישתלבו בחברה הוא תהליך מורכב שדורש אנרגית וחשיבה מעמיקה. אבל כאשר כל תהליך החיפוש מתבצע בצורה מתוכננת היטב, תוך שימוש בפלטפורמה מתקדמת לגיוס עובדים בתחום ההיי טק -התהליך פשוט יותר, מהיר יותר וגובה פחות משאבים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *