שוברי תשלום – החשיבות להדפסה איכותית

אתם מנהלים בית ספר פרטי? מכללה? או שאתם אחראים על גביית כספים בכל גורם או גוף אחר? אם כך, ברור שאתם עובדים במקרים מסוימים עם שוברי תשלום. כשנותנים ללקוח או לתלמיד שובר תשלום הוא לא יכול לטעות בסכום והוא משלם בקלות, אך האם עצרתם פעם לחשוב על העיצוב של שובר התשלום? הגיע הזמן להבין: שוברי תשלום לא חייבים להיות שוברים רגילים, כי אם אפשר לעצב אותם בצורה יפה וגם לשלב בהם את הלוגו של החברה שלכם, למה שלא תעשו זאת? כך שוברי התשלום יהוו כלי שיווקי בפני עצמו ואין ספק שלא תצטערו על כ שתשקיעו בפרט הזה. 

איכות לפני הכול 

מה שבאמת חשוב לקחת בחשבון כשרוצים להזמין שוברי תשלום, זה את האיכות. העניין הוא ששוברי תשלום שההדפסה שלהם לא תהיה איכותית אלה שוברים שלא יחזיקו מעמד, שעלולים להיהרס וגם לא באמת ממלאים את ייעודם בצורה מספיק טובה. לעומת זאת, אם תזמינו רק שוברים מאיכות בלתי מתפשרת, תוכלו ליהנות מהם מאוד. בנוסף, כדאי לדעת שיש היום כמה וכמה חברות שעוסקות בתחום הזה ושיכולות לספק לכם שוברי תשלום איכותיים מאוד, אז למה להתפשר על פחות מזה? האיכות באה לידי ביטוי גם בסוגי הנייר שעליהם מדפיסים את מה שצריך וגם בהדפסה עצמה. 

האם הזמנת הדפסה על שוברי תשלום עולה הרבה? 

זה עוד נתון שאתם חוששים ממנו כי שמעתם על בעלי חברות אחרות שכבר יצא להם לשלם על העניין הזה לא מעט? אתם יכולים להיות רגועים: היום יש אפשרות לחסוך לא מעט על העניין. כיוון שיש כמה וכמה חברות שמציעות שירות דומה, זה ברור שכל אחת מהן מציעה מחירים אחרים ויש ביניהן תחרות. מה שכן, רגע לפני שאתם מזמינים את שוברי התשלום שלכם מחברה שגובה מחירים מאוד נמוכים, כדאי יהיה לבדוק גם את האיכות שהיא מציעה. הרעיון, כאמור, הוא להזמין שירות ברמה מאוד גבוהה ובמחירים נוחים. הדפסת שוברי תשלום מעולם לא הייתה נוחה כל כך ולכן בהחלט כדאי לנסות זאת בקרוב.
בקרו באתר של אופסט קולור על מנת לקרוא עוד בנושא זה:

https://www.offset-color.com/

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כללי
orel

פתרונות ERP בשנת 2021

הטכנולוגיות דוהרות קדימה ומציעות לנו מגוון פתרונות ומענים לצרכים השונים. גם במישור העסקי והניהולי נעזרים כיום בפתרונות עכשוויים, אלו מאפשרים לנו לקדם את העסק, להפעיל

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *