הצעת מחיר לבניית אפליקציה – מה היא כוללת?

בחלק זה, נסקור את היסודות כיצד ליצור הצעת מחיר עבור אפליקציה. נסקור כיצד לכתוב הצעת מחיר עבור אפליקציה פשוטה אך חזקה. נסקור גם מה הצעת מחיר צריכה לכלול ומה היא לא צריכה לכלול. אלה כמה מהנקודות העיקריות בהן נדון: · מה צריכה לכלול הצעת מחיר לאפליקציה? · מה צריך להיות הלוגו של האפליקציה? 

החלק הראשון של מדריך זה יכסה את היסודות כיצד ליצור הצעת מחיר לאפליקציה. הנקודות העיקריות בהן נעסוק הן: · כתובת האתר שבה אתה צריך להשתמש כדי ליצור את דף הצעת המחיר שלך לאפליקציה. דף זה הוא המקום שבו כל הציטוטים שלך מוצגים והוא כולל גם כמו הצעות מחיר, הצעות ועוד. · איך צריך להיראות דף הצעות מחיר לאפליקציה? החלק השני של מדריך זה יכסה את היסודות כיצד ליצור לוגו לאפליקציה שלך. הנקודות העיקריות בהן נעסוק הן: · איך להשיג תמונה ללוגו שלך. · מה התמונה צריכה להיות בפורמט SVG? · כיצד ליצור קובץ SVG חדש באמצעות Adobe Illustrator וצור אייקון חדש בפורמט SVG. · מהי הדרך הטובה ביותר להציג רשימה של תכונות האפליקציה שלך? · כיצד להשתמש במרכאות פשוטות עם הלוגו שלך? חלק זה יכסה את היסודות של יצירת הפריסה שלך, הנקראת גם 'אפליקציה'. מדריך סגנון. לקריאה אודות פיתוח אפליקציות מובייל

הצעת מחיר לבניית אפליקציה צריכה לכלול:

1. שם הפרויקט.

2. תיאור קצר של הפרויקט (למשל, "API לפרסום דף אינטרנט"), אך לא תיאור אפליקציה מלא מכיוון שהוא ארוך מדי, מכיוון שיהיו אפליקציות רבות עם אותן תכונות אך שמות שונים, והן לא יהיו להיות גלוי על ידי חיפוש. אל תשכח שגם אם יש לך תכונות דומות, הפתרון שלך עשוי להיות טוב יותר כי יש לך יותר ניסיון וידע על הבעיה. 

3. תיאור של מה שהאפליקציה שלך עושה (ההיגיון העסקי).

4. ניתן להשתמש בדרישות שלך ישירות משפת הדרישות, אך עדיף להשתמש בתרחישים או בבדיקות עם תרחישים כמדריך לפיתוח דרישות בהמשך, שם תוכל לבחון אותם בסביבת ייצור. 

5. יש לתאר בבירור את מרכיבי הפרויקט שלך במסמך הדרישות ולכלול את המידע הבא: · שם כל יחידה (למשל משתמש, שרת חשבון וכו') · דיאגרמות פקודות או דיאגרמות תצורה המתייחסות לכל יחידה במערכת · א רשימה של התכונות הכלולות בכל רכיב · תכונות הנדרשות על ידי יחידות שונות (למשל קבצי נתונים, פונקציות ספרייה וכו'). · דיאגרמות פיקוד ותצורה לכל יחידה · מצב בו אין צורך בפונקציה מסוימת על מנת לקבל תובנה לגבי דרישות המערכת, נעשה שימוש ב"תרחיש". התרחיש עוזר להבין כיצד לפתח דרישת מוצר. למידע אודות חברה לפיתוח אפליקציות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיעורים פרטיים אונליין
שיעורים פרטיים מקוונים הם דרך מצוינת לתלמידים ללמוד בקצב שלהם. הם יכולים לקחת שיעורים פרטיים מכל...
קרא עוד »
אוק 28, 2022
סרט תדמית באנימציה – כל היתרונות
היום כבר אין שום ספק לגבי הצורך בסרט תדמית עבור העסק שלכם. מדובר על כרטיס הביקור של העסק, אשר מופיע...
קרא עוד »
מרץ 09, 2020
חתימה דיגיטלית – כך אפשר לחסוך זמן וכסף
בין אם אנחנו אנשים פרטיים ובין אם אנחנו אנשי עסקים, בעלי מקצוע, הרי שאנחנו נדרשים לחתום מעת לעת על...
קרא עוד »
ינו 02, 2021