סרט תדמית באנימציה – כל היתרונות

היום כבר אין שום ספק לגבי הצורך בסרט תדמית עבור העסק שלכם. מדובר על כרטיס הביקור של העסק, אשר מופיע באתר של העסק, במדיות החברתיות השונות וכמובן גם בכנסים או בתערוכות מקצועיים. אך עם זאת, בעלי עסקים רבים מתלבטים בשאלה האם להשקיע בסרט תדמית המבוסס על אנימציה או בסרט וידאו. חשוב להבין כי אומנם ישנם לא מעט יתרונות לסרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו, אך לא ניתן כלל להשוות אותם ליתרונות של סרט תדמית באנימציה. האנימציה הופכת את הסרטון לקליל ונעים יותר בעין, דבר שגורם לרוב האנשים לחייך בצורה אוטומטית ברגע שהם נחשפים לסרטון. בעוד שסרטוני וידאו מעוררים לא פעם התנגדות מסוימת, סרטוני אנימציה מתקבלים לרוב בצורה יותר נוחה ויותר נעימה.

סרט תדמית באנימציה – כל הסיבות שלא לוותר עליו

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של סרטון תדמית המבוסס על אנימציה, הוא היכולת שלו להחזיר את הצופים לילדות. רוב הצופים אשר נחשפים לסרטון אנימציה נזכרים באופן אינטואיטיבי בילדות שלהם, ולכן נוטים לצפות בסרטון עד הסוף. כמו כן, זוהי דרך נוחה יותר להעברת מסרים שיווקיים, היות והסרטון מעורר פחות התנגדות מאשר סרטון וידאו סטנדרטי.

יתרון משמעותי נוסף הוא החיסכון הכספי שמושג באמצעות סרטון אנימציה. לעומת סרטון וידאו המצריך תקציב משמעותי יותר, בשל הצורך לשכור שחקנים, לשלם לצלם מקצועי ולהשכיר ציוד צילום, הפקה של סרטון תדמית אנימציה נחשבת לזולה ומשתלמת יותר.

נקודה חשובה נוספת, היא העובדה כי באמצעות סרטון אנימציה ניתן להעביר מידע מסובך ומסורבל יותר, היות והסרטון מאפשר להציג גרפים ונתונים מספריים בצורה חביבה ונעימה יותר לעין. בצורה כזאת, ניתן למשל להציג שירות של חברה פיננסית או שירות ייחודי של בנק מסוים, בעוד שבסרטון וידאו היה צורך בהסברים ארוכים ומסורבלים. הדבר נכון גם עבור שירותים ווירטואליים כגון אחסון של מידע מאובטח בענן או תוכנות אנטי וירוס חדשניות.

לסיכום, סרט תדמית באנימציה נחשב לבחירה האידיאלית ביותר עבור כל מי שמעוניין להציג את העסק שלו בצורה מיוחדת ומקורית יותר. חברה מקצועית שמתמחה בתחום, תוכל לספק לכל אחד סרטון המותאם אישית לקהל היעד שלו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *