פיתוח אפליקציות לאייפון – איך לעשות את זה נכון

כשאנחנו ניגשים לפתח אפליקציה לאייפון, עלינו לזכור, לא מדובר בעוד מוצר, ואנחנו לא אמורים לעשות את זה רק בשביל לסמן וי שיש לנו אפליקציה לעסק. אנחנו צריכים לחשוב היטב כיצד לייצר  את המוצר הזה בצורה הטובה ביותר, מאחר והוא גם אמור לשרת את הלקוחות שלנו וגולשים באופן כללי, אך הוא גם אמור לייצג אותנו כחלק ממארג מאוד רחב של כלים ואמצעים ששייכים לעסק וניתן להשתמש בהם.

פיתוח אפליקציות לאייפון הוא תחום מאוד רחב שלא מפסיק להתפתח, בין היתר בגלל התפתחויות שונות בתחום, בין אם זה מבחינת עיצוב, בין אם זה מבחינת כלים מעשיים שניתן להשתמש בהם וכן בזכות אמצעים אחרים.

צריך לזכור, אפליקציה לאייפון (כמו במכשירים אחרים), נועדה לשרת אותנו, על מנת לספק לגולשים אפשרות לרכוש מוצרים שלנו, להזמין שירותים, לקבל מידע על העסק שלנו או ליצור איתנו קשר בכל עת. מדובר על כלי מאוד חיוני לצורך פרסום, שיווק, שירות ומכירות.

כיצד עושים את זה בצורה נכונה

בשביל לפתח אפליקציה בצורה טובה, אנחנו צריכים לחשוב על שלוש דברים ולחבר ביניהם. ראשית, אנחנו צריכים לחשוב מה נכון עבורנו בתור בעלי האפליקציה. שנית, אנחנו צריכים לחשוב מה נכון עבור הלקוחות שלנו, הגולשים אשר אמורים להשתמש באפליקציה, שלישית, אנחנו צריכים לחשוב על התנאים בשטח. מה נמצא במערכות, עם מה אנחנו יכולים להשתמש בשביל לייצר אפליקציה ברמה גבוהה.

לפני סיום חשוב להבהיר, תהליך פיתוח אפליקציות הוא רק שלב אחד. גם אחרי שהאפליקציה תעלה לאוויר, אנחנו יכולים להיות בטוחים שיהיה עלינו לשדרג ולעדכן אותה לעיתים תכופות, בין אם זה בהיבטים טכניים ובין אם זה בהיבטים של תוכן ומהות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

מערכות CRM
כללי
orel

אילו חברות משתמשות במערכות CRM?

תוכנת CRM מיועדת לארגונים ובתי עסק המקיימים קשר רציף עם הלקוחות שלהם. תוכנה זו מתאימה לכל מי שמעוניין שהעסק שלו יהיה מסודר ומאורגן בכל הקשור

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *