בחירת מקדם אתרים – כיצד לבחור מקדם אתרים בצורה נכונה?

בחירת מקדם אתרים

אחת הבחירות החשובות ביותר שעלינו בתור בעלי עסקים או אנשי מקצוע, היא בחירה של מקדם אתרים לאתר של העסק. מדובר על בחירה משמעותית מאחר והיא יכולה להשפיע רבות על הדרך בה אנחנו נפעיל את האתר וכן על הדרך בה נקדם אותו ברשת ובכך נזכה לחשיפה ופרסום, אשר יכולים לייצר עבורנו מקור הכנסה איכותי.

מאחר וישנם לא מעט מקדמי אתרים בישראל, עלינו לדעת כיצד לבחור את המקדם איתו נרצה לעבוד. אנחנו צריכים לדעת כיצד לבצע את הבחירה בצורה נכונה, בשביל שנוכל ליהנות מתוצאות איכותיות לאורך זמן, נוכל לקבל שירות אמין אשר יקדם את האתר שלנו קדימה. 

לפני שנציג כמה פרמטרים לבחירת מקדם אתרים אורגני, חשוב לציין בעיקרון אנחנו יכולים למצוא מקדמי אתרים שעובדים באופן עצמאי וכן מקדמי אתרים שעובדים כשכירים בחברות קידום אתרים ושיווק דיגיטלי. אנחנו צריכים להחליט על פי היכולות והתנאים שעומדים לרשותנו, מה יהיה יותר נכון עבורנו. האם יהיה נכון לעבוד מול מקדם עצמאי או מול חברה שעוסקת בתחום ומציעה מספר אנשי מקצוע, צוות שלם שיכול לעזור לנו. 

פרמטרים לבחירה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחור מקדם אתרים עם ניסיון כמו מתן כהן מקדם אתרים ותיק, מישהו שעוסק בתחום מספר שנים ויש לו את הניסיון הדרוש בשביל לקדם את האתר שלנו. זה נכון, בין אם מדובר באתר שכבר זכה בקידום קודם לכן, ובוודאי אם מדובר באתר שזה עתה הוקם וזקוק לתהליך קידום מהבסיס. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון האם מדובר במקדם אתרים שעבד עם אתר כמו שלנו, בין אם זה בתחום שלנו, בין אם זה על פי הדרך בה האתר בנוי או כל דבר אחר שדומה למאפיינים של האתר שלנו. 

שלישית, חשוב מאוד לבחור מקדם אתרים שיוכל להציג בפנינו את הגישה שלו, להסביר לנו בצורה מפורטת מה בכוונתו לעשות ואיך הוא מתכוון לקדם את האתר שלנו. חשוב שהוא יסביר לנו מה התנאים והמשאבים שהוא יצטרך לשם כך. 

ארבע, אנחנו צריכים לעבוד עם מקדם שיש לנו כימיה אישית טובה איתו ובאופן כללי מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו

רוני דוידוב

רוני דוידוב

בונה אתרים כבר ומנהל דיגיטל של חברות בארץ ובעולם