גיבוי בענן: למה זה כל כך חשוב?

שירותי מחשוב בענן

בתקופה הזו של העולם, כבר ברור לכל שכמעט כל אספקט בחיי בני האדם מתנהל דרך מחשבים ובעיקר בתקשורת בין מחשבים דרך רשת האינטרנט. כך, אנשים שומרים מידע חשוב מאין כמוהו במחשב החל ממידע על חשבון הבנק ופעולות שמתנהלות בו, דרך חומרים רגישים ממקום עבודה, סיסמאות לכל מיני אתרים חשובים ולחשבונות שונים, מסמכים המעידים על רכישה של דברים ואישורי תשלום והרשימה עוד ארוכה מאד. בגלל זה, חשוב מאד שהמידע הרבה הזה יהיה תמיד מוגן ומגובה, והדרך הכי טובה הא דרך גיבוי בענן. למה? הנה הסיבות העיקריות.

שום דבר לא נמחק

כשאתם מגבים את הקבצים שאתם שומרים במחשבים שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שבמקרים בהם המחשב מתקלקל מסיבות שונות, תוכלו לשחזר אותם ולגשת אליהם בקלות רבה וללא חשש. חברת קמטרה למשל היא דוגמה לחברה המציעה שירותי גיבוי ואפשרה לרבים לשחזר מידע חשוב מאד שאבד מסיבות שונות ומגוונות. לגיבוי בענן יש מגוון יתרונות, והוא נותן לכם את האפשרות להתנהל בראש שקט לגמרי.

סדר וארגון

ומעבר לגיבוי המוחלט שיש לכם על הקבצים שאתם עובדים איתם, השמירה של קבצים בענן מאפשרת לכם לסדר בנוחות ובצורה מאורגנת למדי את כל המידע החשוב שלכם. הרבה פעמים האופציות לסדר וארגון שיש לנו במכשירים הביתיים שלנו הן לא מספקות וגיבוי בענן שנעשה אצל חברה עם ממשק איכותי מאפשרת לסדר ולארגן את כל המידע בקלות ישירות אל הרשת.

אבטחה

גיבוי של חברה איכותית בענן מבטיח לכם הגנה מקסימלית על הקבצים שלכם ובפרט על המידע החשוב שברשותכם. למעשה, יש סיכוי הצלחה גבוהים הרבה יותר להאקרים לפרוץ למחשב האישי שלכם מאשר לשרתים של ענן שהטובים שבהם מאובטחים בכלים מוצלחים ובתוכנות חזקות במיוחד.

בשורה התחתונה, מי שרוצה לשמור על הקבצים שלו ולדאוג שלא ימחקו מכל סיבה שהיא, שמעוניין בהגנה מקסימלית ומחפש את הדרך הטובה והנוחה ביותר לסדר וארגון טוב יותר, בהחלט יפיק לא מעט מגיבוי קבצים בענן. כיום לא תמצאו מישהו שלא משתמש בשירות הזה בקרב מי שמחזיק בקבצים חשובים.

רוני דוידוב

רוני דוידוב

בונה אתרים כבר ומנהל דיגיטל של חברות בארץ ובעולם