אחסון בענן בחינם – מה המגבלות שלו ולמי זה מתאים?

שירותי מחשוב בענן

אם ניסיתם לבדוק בגוגל אחר חברת ענן שתארח לכם חברה, סליחה, שתארח חברה למידע של הארגון שלכם, בטח נתקלתם באחסון חינמי בענן. 

מאז עידן האינטרנט, אנחנו כבר לא בטוחים 'שאין ארוחות חינם', התחרות הגדולה מאלצת עסקים לעשות צעדים חסרי תקדים כדי להביא עוד לקוחות לעסק, והצרכן כמובן מרוויח. 

אז האם כדאי לבדוק את אחסון ענן בחינם או להתעלם ולבדוק ישר חברה אמינה שתספק אחסון לכל המידע של החברה שלכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אחסון בענן בחינם:

איזה עסק יש לכם? כמה עובדים? מה הצרכים שלכם בענן? האם אתם יודעים אלו שירותים אתם יכולים לקבל בענן? 

אולי התבלבלתם מרוב שאלות, אבל אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר. יכול להיות שפנו אליכם ושאלו אתכם למה אתם לא בענן, אבל הטכנולוגיה עצמה לא מוכרת לכם, לכן, כדאי שתדעו. היום אפשר להעביר עסק שלם לענן. 

מה זה אומר? זה אומר שלא רק המידע יהיה מאוחסן בענן, אלא גם המרכזייה של הטלפונים תהיה בענן, כל הנתונים יהיו מסונכרנים והחיים שלכם יהיו קלים. 

לכן, כאשר מציעים לכם אחסון בחינם תשאלו את עצמכם אלו בעיות עשוי הענן לפתור בעסק שלכם? לפעמים תגלו שאתם יכולים לעשות קפיצה ענקית על ידי הצטרפות לענן והשירות החינמי לא יתאים לכם משום שהוא לא כולל את שאר הדברים שאתם צריכים. למי כן מתאים השירות בחינם? אם אתם עסק קטן בלי תקציבי ענק ובלי מידע בכמויות מהעבר וההווה, אתם יכולים להשתמש בשירות מחשבון ענן. זה יספיק לכם למה שאתם צריכים ויתכן שאף יותר. מה שכן, חשוב לוודא שהמערכת נוחה לשימוש בשבילכם.

רוני דוידוב

רוני דוידוב

בונה אתרים כבר ומנהל דיגיטל של חברות בארץ ובעולם