איך לקדם חנות וירטואלית

הרבה בעלי עסקים, בפרט עסקים קטנים, נוטים לחשוב שעצם זה שהם הקימו אתר אינטרנט עם חנות וירטואלית, זה מספיק, זה מה שימשוך את הגולשים אליהם. יש כאלה שנוטים לחשוב, שכל מה שעליהם לעשות זה פרסום סטנדרטי, להפנות לקוחות שמגיעים אליהם באופן פיזי אל החנות באינטרנט, או דרך פרסום כללי, פליירים וכדומה.

אך כמו שאנחנו יודעים, בשביל לקבל חשיפה באינטרנט זה לא מספיק להקים אתר אינטרנט שכולל חנות וירטואלית. אנחנו צריכים הרבה יותר טוב מזה. אנחנו צריכים לקדם את האתר עם החנות, אנחנו צריכים לדאוג שהוא יהיה יקבל פרסום בכל עת באינטרנט, כל הוא יקבל חשיפה, כך כל מי שמחפש חנות כמו שלנו, ימצא אחת כזו.

לפני שאנחנו נסביר כיצד מקדמים חנות וירטואלית כמו זו שניתן להקים דרך החברה של קובי ואודי אגאי, צריך להדגיש שתי נקודות. הראשונה, מוטב תמיד להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בתחום של קידום ולא לעשות את זה באופן עצמאי, מאחר ומרבית הסיכויים שאנחנו נצליח הרבה פחות מהם. הנקודה השנייה, כפי שאנחנו יכולים להניח, מדובר בהוצאה כספית, בדיוק כפי שכל מה שקשור לתחום של פרסום ושיווק. אנחנו לא צריכים לחשוש מכך וגם לא לחפש דרכים כיצד לעשות את זה בחינם. אם העלויות יביאו תוצאות, אז אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו נחזיר אותן מהר מאוד.

כיצד עושים קידום בצורה נכונה? כמובן שהשלב הבסיסי הוא מחקר, אילו ביטויים יכולים לקדם אותנו. כאשר הגישה שלנו צריכה להיות מבוססת על כמה מסלולים. מסלול כללי של קידום החנות על פי התחום בו היא עוסקת, מסלול לוקאלי, קרי אנחנו יכולים לקדם את החנות על פי מיקומים פיזיים, במטרה למשוך לקוחות שמחפשים מוצרים ושירותים שאנחנו מציעים דרך חיפוש לוקאלי (יישובים), ומסלול של מוצרים ושירותים באופן ספציפי.

הקידום צריך להתבצע, הן דרך מנוע חיפוש של גוגל באופן אורגני והן דרך קידום ממומן בפרסומות של גוגל, לכך יש להוסיף קידום בפייסבוק, קידום ברשתות חברתיות, ביוטיוב, פורומים, בלוגים, בכל מקום שאנחנו יכולים לקדם את החנות ואת האתר, בכל דרך אפשרית שמתאימה לקידום אפקטיבי וישיר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

סרטי תדמית
כללי
orel

סרטי תדמית

סרטי תדמית לעסק, הם הסיבה שבגללה עסק יכול להיות להמריא בהצלחות שלו או שלה לאבד את ערכו. סרטון תדמית הוא קריטי לכל עסק ואנחנו כאן,

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *