איך לקדם חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

הרבה בעלי עסקים, בפרט עסקים קטנים, נוטים לחשוב שעצם זה שהם הקימו אתר אינטרנט עם חנות וירטואלית, זה מספיק, זה מה שימשוך את הגולשים אליהם. יש כאלה שנוטים לחשוב, שכל מה שעליהם לעשות זה פרסום סטנדרטי, להפנות לקוחות שמגיעים אליהם באופן פיזי אל החנות באינטרנט, או דרך פרסום כללי, פליירים וכדומה.

אך כמו שאנחנו יודעים, בשביל לקבל חשיפה באינטרנט זה לא מספיק להקים אתר אינטרנט שכולל חנות וירטואלית. אנחנו צריכים הרבה יותר טוב מזה. אנחנו צריכים לקדם את האתר עם החנות, אנחנו צריכים לדאוג שהוא יהיה יקבל פרסום בכל עת באינטרנט, כל הוא יקבל חשיפה, כך כל מי שמחפש חנות כמו שלנו, ימצא אחת כזו.

לפני שאנחנו נסביר כיצד מקדמים חנות וירטואלית כמו זו שניתן להקים דרך החברה של קובי ואודי אגאי, צריך להדגיש שתי נקודות. הראשונה, מוטב תמיד להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בתחום של קידום ולא לעשות את זה באופן עצמאי, מאחר ומרבית הסיכויים שאנחנו נצליח הרבה פחות מהם. הנקודה השנייה, כפי שאנחנו יכולים להניח, מדובר בהוצאה כספית, בדיוק כפי שכל מה שקשור לתחום של פרסום ושיווק. אנחנו לא צריכים לחשוש מכך וגם לא לחפש דרכים כיצד לעשות את זה בחינם. אם העלויות יביאו תוצאות, אז אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו נחזיר אותן מהר מאוד.

כיצד עושים קידום בצורה נכונה? כמובן שהשלב הבסיסי הוא מחקר, אילו ביטויים יכולים לקדם אותנו. כאשר הגישה שלנו צריכה להיות מבוססת על כמה מסלולים. מסלול כללי של קידום החנות על פי התחום בו היא עוסקת, מסלול לוקאלי, קרי אנחנו יכולים לקדם את החנות על פי מיקומים פיזיים, במטרה למשוך לקוחות שמחפשים מוצרים ושירותים שאנחנו מציעים דרך חיפוש לוקאלי (יישובים), ומסלול של מוצרים ושירותים באופן ספציפי.

הקידום צריך להתבצע, הן דרך מנוע חיפוש של גוגל באופן אורגני והן דרך קידום ממומן בפרסומות של גוגל, לכך יש להוסיף קידום בפייסבוק, קידום ברשתות חברתיות, ביוטיוב, פורומים, בלוגים, בכל מקום שאנחנו יכולים לקדם את החנות ואת האתר, בכל דרך אפשרית שמתאימה לקידום אפקטיבי וישיר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום מוצרים לאתרי אינטרנט – איך זה עובד?
אין ספק כי כדי לייצר יותר מכירות באתר חנות אונליין החלק של צילום מוצרים לאתרי אינטרנט הוא קריטי מאוד....
קרא עוד »
מרץ 22, 2022
סרטוני אנימציה – לאיזה עסקים הם מתאימים?
סרטוני אנימציה הם דרך מצוינת למשוך קהל ולהעביר מסר בצורה מעניינת יותר. הם יכולים לשמש כדי להסביר...
קרא עוד »
אוק 19, 2022
AI בעסקים: תובנות שהיית סקרן לגביהן
בינה מלאכותית (AI) היא משנה משחק בעולם העסקים, אך הפוטנציאל המלא שלה עטוף לעתים קרובות במסתורין. לרבים...
קרא עוד »
ינו 17, 2024