האם המסחר בביטקוין מזויף ע"י בורסות בלתי מפוקחות

האם המסחר בביטקוין מזויף ע"י בורסות בלתי מפוקחות

מאיפה הגיע אלינו המטבע " Bitcoin " האם הוא זיוף? האם הוא אמיתי?

הכל התחיל עם לידת המטבע החדשני. תאריך לידתו הינו בתחילת ינואר 2009, בתקופה קשה יחסית לכלכה העולמית- בשיאו של המשבר הפיננסי העולמיי. הביטקויין (Bitcoin) היה מטבע קריפטוגרפי מסתורי במיוחד שעד היום לא ברור מי המציא אותו, ואם זה באמת אותו אדם בשם סאטושי נאקאמוטו, מעולם לא נראו פניו, מעולם לא התראיין, לא נשמע קולו ברדיו או ברשתות החברתיות. סאטושי נאקאמוטו, כביכול, נולד ביפן ומשם הוא עובד, כביכול.

ערכו הראשוני של הביטקוין , כיום הוכפל בעשרות מונים, והיד עוד נטויה!

ביום לידתו של המטבע הראשון היה הביטקוין שווה לסכום מזערי במיוחד שעמד על 5 סנטים.

אך  לאחר שלוש שנים הגיע ערכו ל־13.45 דולר , השינוי בערך הוא עצום. שינוי של כפל ב- 270 מערכו הראשוני. מי שהכיר את הנתונים האלה, מאז ועד היום מודהם מהמספרים. גם אנחנו!

למען ההמחשה, אדם אשר קנה ביטקוין ב־1,000 דולר בלבד בחודש אוגוסט 2010 ,  כאשר מחירו היה 6 סנטים בודדים, כיום מחזיק בסכום עתק של לא פחות מ־160 מיליון דולרים. לא יאמן? תתחילו להאמין לנתונים היבשים. זה אמיתי וזה קורה.

שמעתם על זיוף ביטקוין?

תנו לנו  לעשות לכם סדר בדברים. מחקר מסויים טוען כי 95% מהמסחר בביטקוין מזויף על ידי נתונים של בורסות מסוימות אשר אינן מפוקחות בצורה אשר מניחה את הדעת. באופן מלאכותי נוצרים נתונים אשר אינם מהווים את האמת לאמיתה. ספקות חדשים ממשיכים להיווצר בעניין שוק המטבע הדיגיטלי החדשני, ביטקויין. זהו מחקר אחד בשטח. אך הנתונים בשטח וערך המטבע הדיגיטלי חדשני.

האם שווה להשקיע? מתי?

אנחנו התשובה לכל שאלותיכם. ביטס אוף גולד בע״מ היא חברה למסחר במטבעות וירטואליים המאוגדת בישראל ופועלת תחת רישיון נותן שירותי מטבע (עד מאי 2018) ואישור המשך עיסוק זמני לפי רישיון נותן שירותים.

באיזה תוכנית, מהי הבורסה?

תוכנית הוראת הקבע החדשה של Bits of Gold הדרך הקלה והנוחה ביותר לצבור מטבעות ביטקוין ואיתריום מידיי חודש מכל מקום ובכל זמן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית עוקבים לאינסטגרם – למה זה טוב?
הרבה פעמים אנחנו קוראים בתקשורת, בפרט במדורי הרכילות, על כך שאדם אחד הוריד עוקב מאדם אחר באינסטגרם, או...
קרא עוד »
יונ 24, 2021
מורה פרטי לכימיה – קווים לדמותו
אין עוררין על כך כי כימיה נחשבת לאחד התחומים מצד אחד הכי כיפיים ומצד שני הכי קשים שניתן ללמוד. אבל אין...
קרא עוד »
אוג 23, 2020
טיפים לסופר המתחיל בתהליך ההוצאה לאור
כל סופר מתחיל, חייב ללמוד את יסודות הכתיבה לפני שהוא כותב ספר. אלו שכן כתבו ספר, רגע לפני שאתם מוציאים...
קרא עוד »
מרץ 10, 2020