האם המסחר בביטקוין מזויף ע"י בורסות בלתי מפוקחות

האם המסחר בביטקוין מזויף ע"י בורסות בלתי מפוקחות

מאיפה הגיע אלינו המטבע " Bitcoin " האם הוא זיוף? האם הוא אמיתי?

הכל התחיל עם לידת המטבע החדשני. תאריך לידתו הינו בתחילת ינואר 2009, בתקופה קשה יחסית לכלכה העולמית- בשיאו של המשבר הפיננסי העולמיי. הביטקויין (Bitcoin) היה מטבע קריפטוגרפי מסתורי במיוחד שעד היום לא ברור מי המציא אותו, ואם זה באמת אותו אדם בשם סאטושי נאקאמוטו, מעולם לא נראו פניו, מעולם לא התראיין, לא נשמע קולו ברדיו או ברשתות החברתיות. סאטושי נאקאמוטו, כביכול, נולד ביפן ומשם הוא עובד, כביכול.

ערכו הראשוני של הביטקוין , כיום הוכפל בעשרות מונים, והיד עוד נטויה!

ביום לידתו של המטבע הראשון היה הביטקוין שווה לסכום מזערי במיוחד שעמד על 5 סנטים.

אך  לאחר שלוש שנים הגיע ערכו ל־13.45 דולר , השינוי בערך הוא עצום. שינוי של כפל ב- 270 מערכו הראשוני. מי שהכיר את הנתונים האלה, מאז ועד היום מודהם מהמספרים. גם אנחנו!

למען ההמחשה, אדם אשר קנה ביטקוין ב־1,000 דולר בלבד בחודש אוגוסט 2010 ,  כאשר מחירו היה 6 סנטים בודדים, כיום מחזיק בסכום עתק של לא פחות מ־160 מיליון דולרים. לא יאמן? תתחילו להאמין לנתונים היבשים. זה אמיתי וזה קורה.

שמעתם על זיוף ביטקוין?

תנו לנו  לעשות לכם סדר בדברים. מחקר מסויים טוען כי 95% מהמסחר בביטקוין מזויף על ידי נתונים של בורסות מסוימות אשר אינן מפוקחות בצורה אשר מניחה את הדעת. באופן מלאכותי נוצרים נתונים אשר אינם מהווים את האמת לאמיתה. ספקות חדשים ממשיכים להיווצר בעניין שוק המטבע הדיגיטלי החדשני, ביטקויין. זהו מחקר אחד בשטח. אך הנתונים בשטח וערך המטבע הדיגיטלי חדשני.

האם שווה להשקיע? מתי?

אנחנו התשובה לכל שאלותיכם. ביטס אוף גולד בע״מ היא חברה למסחר במטבעות וירטואליים המאוגדת בישראל ופועלת תחת רישיון נותן שירותי מטבע (עד מאי 2018) ואישור המשך עיסוק זמני לפי רישיון נותן שירותים.

באיזה תוכנית, מהי הבורסה?

תוכנית הוראת הקבע החדשה של Bits of Gold הדרך הקלה והנוחה ביותר לצבור מטבעות ביטקוין ואיתריום מידיי חודש מכל מקום ובכל זמן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אחסון בענן בחינם – מה המגבלות שלו ולמי זה מתאים?
אם ניסיתם לבדוק בגוגל אחר חברת ענן שתארח לכם חברה, סליחה, שתארח חברה למידע של הארגון שלכם, בטח נתקלתם...
קרא עוד »
ינו 21, 2021
מדריך קורות חיים
קורות חיים הנכתבים ומוגשים בצורה מסודרת ומקצועית יכולים להגדיל משמעותית את הסיכוי שלכם למצוא עבודה...
קרא עוד »
דצמ 06, 2021
מה חשוב לדעת על חברה לפיתוח אפליקציות?
בנוף הטכנולוגי המתפתח ללא הרף, חברות פיתוח אפליקציות ממלאות תפקיד מרכזי בעיצוב העולם הדיגיטלי שאנו...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023