המצאות ישראליות שחייבים להכיר

הישראלים בעולם נחשבים לעם שנמצא בקדמת הטכנולוגיה, זאת הודות לסטארט אפים רבים שיצאו מהארץ ונמכרו לחברות הגדולות ביותר בעולם, כמו למשל, ווייז ועוד. 

למרות שלא כולם יודעים, גם כיום ישנן המצאות ישראליות מעולות שפשוט השימוש בהם הופך את החיים להרבה יותר קלים. 

זה עלול לגרום לכם לחשוב שלהמציא פטנט בסדר גודל זה קל, אבל זה לא. רוב היזמים שעומדים מאחורי מיזמי ענק יגידו לכם שהרעיון הוא שולי יחסית ומה שחשוב בעיקר זה הפיתוח של המוצר, השיווק שעושים לו והמשקיעים שיש לחברה.

אז אלו המצאות ישראליות אתם חייבים להכיר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

המצאות ישראליות שחייבים להכיר:

אם תשימו לב לאופי ההמצאות היום, תראו שהן באות לפתור בעיות מאוד מתקדמות. מה זה אומר? שההמצאה לא עונה על צורך מהותי, בסיסי שחסר, אלא על בעיות מתקדמות. 

כך, למשל, לפקקים בישראל אין פתרון בדמות סטארט אפ גאוני, הכבישים עמוסים, הנהגים עצבניים ועייפים, זו עובדה ואין הרבה מה לעשות.

הסטארט אפים וההמצאות מתמקדים בבעיות יותר מתקדמות, כפי שאמרנו. למשל, המצאה ישראלית מאפשרת לעיריות להחליף את כל התאורה ברחוב לתאורת לד חכמה. מה זה אומר? שהעוצמה של התאורה נקבעת לפי העוצמה, יש מצלמות בתאורה וכך אפשר לאתר עברייני רחוב. 

זה יכול בהחלט לעזור למשטרה ולחסוך מיליוני שקלים בחשמל לעיריות. המצאה נוספת שפותרת אמנם כן בעיה מהותית, היא הפתרון למשלוחים שמתעכבים.

הרבה פעמים מזמינים משהו לאכול, אבל עד שהוא מגיע כבר עבר לכם התאבון. אז מה עושים? חברה ישראלית המציאה אפליקציה שמאפשרת לכם לעקוב אחרי השליח ולדעת עוד כמה זמן הוא יגיע. גם החברות שמכינות את האוכל חוסכות, הן יודעות מתי השליח חוזר ומכינות לו מיד את המשלוח הבא.חולמים להוציא פטנט רשום? צרו קשר עוד היום עם עורך פטנטים >>>

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *