קורסים מומלצים שיעזרו לכם ללמוד איטלקית

איטליה היא אחת המדינות היפות והעשירות ביותר מבחינה היסטורית, זו המדינה עם אתרי מורשת העולמית היותר מורכבים של אונסק"ו בעולם וככזו, רבים משתוקקים לדעת את שפתה המדוברת ומעבר לכך, ללמוד עוד שפה שתקדם אותם בחיים כמו איטלקית.

קורסים מומלצים שיעזרו לכם ללמוד איטלקית |

כולם חולמים לנסוע לערים כמו פירנצה, רומא וונציה, ותהילה שלהם אכן ראויה. איטליה בכלל היא מדינה מגוונת ביותר בגלל עברה המורכב מחלוקות וגבולות פנימיים. מצפון לדרום, מאתרי הים ועד נופי ההרים יוצאי הדופן, תוכלו למצוא הפתעות מדהימות במרחק כמה קילומטרים אחד מהשני.

אבל אנו חושבים שיש רק דרך אחת אמיתית להיכנס לאווירה של הערים והעיירות המדהימות האלה, וזה באמצעות דיבור בשפה המקומית, להיות מסוגלים לתקשר עם המקומיים ולהטביל את עצמכם במקומות שבהם הם יודעים ואוהבים.

למה כל כך חשוב לדעת איטלקית? |

זה נראה ברור מאליו, אבל איטלקית היא האמצעי העיקרי והיעיל לגלות את יופייה של איטליה, עדיין מדינה מסורתית ומסתורית. לדעת את השפה, או אפילו רק את היסודות, זה כבר מספיק כדי להתקדם ולהבין עוד שפה יפה.

חופשה באיטליה תהפוך למעניינת הרבה יותר מכיוון שכל המלצה של המקומיים יכולה להפוך לנקודה חדשה במסלול הטיול שלכם, תגלית במסלולי התיירות הרגילים. אם תרצו לעשות זאת בדרך הרבה יותר מקורית, למדו קורס איטלקית..

האם קל ללמוד את השפה האיטלקית? |

מעבר לשפה היפה הזו שמתנגנת לה בסרטים כל כך יפים, גם הרבה יותר קל ללמוד איטלקית מאשר שפות אחרות. אמנם בהתחלה יתכן שיהיה קשה לסובב את ראשכם סביב הזוהר של המשנה או הלא מושלם, בקרוב תמצאו את עצמכם יודעים מילים וביטויים חדשים.

צלילי השפה |

צליל השפה באמת עוזר למילים להישאר בראשכם והעובדה שהיא נשארה קרובה יותר ללטינית משפות אחרות פירושה שהרבה מילים דומות, או שיש להן את השורשים שלהן כמו בשפות אחרות.

אז למרות שאולי לא תוכלו לדבר זאת מייד, עליכם להיות מסוגלים להבין לפחות חלק ממה שאיטלקי מדבר אליכם מבלי הכנה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

משרות סייבר – מה זה אומר?

עבודות בתחום הסייבר (אבטחת מידע) הן סוג חדש של עבודה. הם התפתחו מהתחומים המסורתיים כמו IT, פיננסים ובנקאות. עבודות אלו הופכות יותר ויותר פופולריות בעתיד.

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *