ג'טסרבר

ג'טסרבר הוא מחולל תוכן וכותב תוכן. זה פותח על ידי צוות JetBrains כדי לעזור לאנשים עם צורכי הכתיבה שלהם. זהו פרויקט קוד פתוח עם דגש על פרודוקטיביות וזרימת עבודה.

ג'טסרבר היא פלטפורמה המאפשרת למשתמשים ליצור תוכן לאינטרנט ולנייד. זהו כלי מבוסס אינטרנט שמשתמש בכוחה של בינה מלאכותית כדי ליצור תוכן. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים ליצור תוכן ללא כתיבה או קידוד ב-HTML, CSS, JavaScript או PHP.

מנוע החיפוש הפופולרי ביותר עבור אנשים הוא גוגל, קראו בנושא באתר SEM. יש לו בסיס משתמשים עצום והוא זה שרוב האנשים משתמשים בו כדי למצוא מידע. זה גם זה שרוב האנשים סומכים עליו כי הם יודעים מה הם מקבלים ממנו. אבל אפילו לגוגל יש את המגבלות שלה והיא לא באמת יכולה לספק את כל מה שהמשתמשים רוצים למצוא.

במקרה של ג'טסרבר, נוכל ליצור אתר דומה לגוגל אך עם פחות תכונות מגוגל אך עדיין עם אותה פונקציונליות כמו גוגל. אנו יכולים להשתמש ב-jetserver כדי ליצור תוכן עבור נישות רבות ושונות.

מה הקשר לבינה מלאכותית?

כתוצאה מכך, ראינו כעת כיצד נעשה שימוש בבינה מלאכותית ליצירת תוכן לאתר. עוזרי כתיבה בינה מלאכותית משמשים גם חברות גדולות ליצירת תוכן עבור לקוחותיהן. הסיבה לכך היא שהם יכולים לשמש ליצירת תוכן שמתאים לנישה או לנושא ספציפי. הם יכולים לשמש גם כדרך להפקת תוכן עבור כל אתר אחר, כולל בלוגים ופלטפורמות מדיה חברתית כמו טוויטר ופייסבוק.

הדוגמה האחרונה למגמה זו היא ג'טסרבר אשר הושק על ידי JetBrains בשנת 2016. הוא תוכנן במטרה לעזור לאנשים לכתוב מאמרים בכל נושא שהם רוצים מבלי להקדיש שעות למחקר כי הוא משתמש בבינה מלאכותית (AI) כדי לעשות הכל העבודה בשבילך. התוכנה מייצרת מאמרים על סמך מילות מפתח שהזנת לתוכה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי הדרך הכי מהירה להיות מקצועי בפוטושופ?
אין חכם כבעל ניסיון אומר המשפט הנודע. לכן הדרך הטובה ביותר להתמקצע בפוטושופ היא פשוט לעבוד עם הכלי...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020
מהו קידום אורגני
קרדיט FREEPIK כמעט כל עסק כיום המעוניין לשווק את עצמו בצורה הטובה ביותר ולחשוף את עצמו בפני קהל לקוחות...
קרא עוד »
יול 31, 2020
כמה זמן לוקח לכתוב עבודות סמינריון?
כתיבת עבודות סמינריון תלויות מאוד באופן שבו אתם כותבים אותם. ישנם רבים שעושים את עבודות הסמינריון...
קרא עוד »
אפר 14, 2020