מחיר קידום אתרים

ראשית כל חשוב לעשות הפרדה בין קידום אתרים SEO , קרי, קידום אורגני לבין קידום ממומן. כאן מדובר על שני דברים שונים עם אותה מטרה ולכן גם המחיר שונה. במאמר זה נתייחס אל שני פרמטרים מרכזיים אשר קובעים במידה רבה את המחיר של קידום אתר. התחילו לקרוא

מחיר קידום האתר – התחום והתחרותיות בו

ראשית כל מקדם האתר יתייחס לתחום האתר ומילות החיפוש בהן הוא צריך להשתמש בעת פעולות הקידום. בהתאם, הוא ידע עד כמה הוא צריך להתאמץ בכדי לקדם את אתר הלקוח במטרה שיגיע  למקום אידיאלי בתוצאות החיפוש של גוגל.

שתי הנקודות המרכזיות אשר ישפיעו כאן על ההחלטה באשר לאותו מחיר קידום אתרים הן המתחרים שלכם ומילות החיפוש התחרותיות או הפופולאריות המעורבות בפעולות הקידום. חשוב לקחת בחשבון שמדי שנה רף הכניסה לעמוד התוצאות הראשון של גוגל עולה ועולה ולכן גם רמת הקושי של המקדם בתחומים מסוימים וכך גם המחיר.

מחיר קידום אתרים – מקצועיות ומוניטין

הפרמטר השני אשר ישפיע על ההחלטה באשר לאותו מחיר קידום אתרים הוא המוניטין של מקדם האתרים איתו תחליטו לעבוד. ככל שהמוניטין של אותו איש קידום יהיה יותר מוצלח, כך המחיר של קידום האתר שלכם יהיה יותר גבוה ותר, שכן אי אפשר להתווכח עם עובדות. שכן קרוב לוודאי שמדובר על אדם מקצועי בתחום שהצליח להוביל לקוחות רבים לתוצאות נפלאות במסגרת פעולות קידום האתרים של לקוחותיו.

כאן הפרמטרים העיקריים שישפיעו על מחיר קידום אתרים הם: המקצועיות, המוניטין, האם מדובר על אדם או חברה, שנות הניסיון של המקדם בתחום קידום אתרים, הוותק שיש לו בקידום אתרים מהסוג שלכם ותחומים המשתייכים אל אותה משפחה של תחום האתר שלכם והתוצאות בשטח. כל אלו ישפיע על מחיר קידום אתרים.

חשוב לדעת שבדיוק כמו בכל מקצוע אחר, גם כאן טווח המחירים רחב ועומד על 1000- 5000 ₪ בחודש עבור קידום אורגני לאתר אינטרנט ולפעמים אף יותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

טיפים לקידום אתרים

איך לקדם את האתר שלך? איך לבנות נוכחות באינטרנט? איך להשיג לקוחות? זה לא קשור רק למספר המבקרים באתר שלך, אלא גם לזמן שהייה באתר

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *