קידום אתרים באינטרנט

אתרים הם לא משהו שאתם יוצר פעם אחת ואז סיימתם. עליכם להמשיך לטפל בהם ולתחזק אותם באופן שוטף, זאת כדי להבטיח שהם ימשיכו לבצע את העבודה שאתם צריכים. לא יודעים איך? בשביל זה הכנו לכם מאמר בנושא.

קידום אתרים באינטרנט

לאחר שבניתם את האתר שלכם והוא פועל, שימו לב למספר משימות תחזוקת אתרים עיקריות שעליכם לזכור כדי להתקדם. כדי לעזור לכם, ארגנו את המשימות האלה לפי התדירות שבה עליכם לבצע אותן: שנתי, רבעוני, חודשי או שבועי.

משימות תחזוקה שנתיות של אתרים

בדיקת משתמשים

עבדתם קשה כדי לבנות אתר אינטואיטיבי למשתמשים והוא בהחלט מניע את סוג הפעולות שאתם רוצים שהוא יעשה. מצוין. באופן מתסכל, האופן שבו אנשים משתמשים באינטרנט משתנה לעתים קרובות.

כדי לוודא שאתר האינטרנט שלכם ממשיך להיות אינטואיטיבי למשתמשים ולעבוד היטב על כל המכשירים שאנשים צופים בו דרכם, סמנו זמן בלוח השנה כדי לקבוע בדיקות שימושיות אחת לשנה לפחות עם חברת קידום 360.

משימות תחזוקת אתרים רבעוניות

רכישות מבחן

מבחינת תכונות אתר מסחר אלקטרוני, סוג הפונקציונליות החשוב ביותר באתר שלכם, הוא פונקציית הרכישה. אם זה הפסיק לעבוד, או אפילו אם זה מסובך מסיבה כלשהי ללקוחות שלכם, אתם עלולים להפסיד רווחים גדולים.

אז לפחות פעם בחודשיים, מישהו בחברה יבצע כמה רכישות בדיקה כדי לראות כיצד התהליך עובד. בקשו מהם לעשות זאת במכשירים שונים ובדפדפנים שונים, כך שתוכלו להבין אם ישנם תנועות בתהליך שקורות רק במקרים מסוימים ולא באחרים.

בדיקת הטפסים באתר שלכם

אם האתר שלכם כולל תוספי טופס יצירת קשר שתרצה שמבקרים ימלאו, אתם רוצים להיות בטוחים שגם כל אלה עובדים כמו שצריך.

במקביל לביצוע רכישות הבדיקה, עברו על תהליך מילוי כל הטפסים באתר. גם במקרה זה, הקפידו לנסות אותם בכל המכשירים והדפדפנים שהמבקרים בהם עשויים להשתמש.

אם אחד מהטפסים שלכם לא עובד כמו שצריך, אתם עלולים להחמיץ לידים יקרי ערך, לכן וודאו שאתם תופסים את הבעיה במוקדם ולא במאוחר. לא יודעים איך, תנו לחברת קידום אתרים באינטרנט לעשות זאת עבורכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *