מספר נוסף לוואטסאפ – למי זה מיועד ומה היתרונות?

במאמר זה נפרט אודות אותם יתרונותיו של מספר נוסף לוואטסאפ וזאת על מנת שגם אתם תוכלו להגיע להחלטה האם אתם מעוניינים לנצל את הוואטסאפ באופן חכם ויעיל. התחילו לקרוא!

קצת אודות וואטסאפ

אפליקציה ותוכנה חינמית שמטרתה העברת מסרים, מסמכים, תמונות, קישורים וכן סרטוני וידאו וקטעי קול. השקת תוכנה זאת נעשתה בשנת 2009 על ידי חברת WHATSAPP. האפליקציה מתאימה לפלטפורמת ה – IOS של אפל, לאנדרואיד, לווינדוס ול – MACOS. נכון לשנת 2020 השתמשו בתוכנת מסרים מיידים זאת כשני מיליארד יוזרים ממדינות שונות ברחבי העולם.

וואטסאפ – מהי המטרה של מספר נוסף?

נכון להיום תוכנת המסרים המיידית וואטסאפ משרתת כמעט על אחד מאיתנו וזאת על מנת לשלוח הודעה ולקבל הודעות בזמן אמת. חלק מאותן הודעות נשלחות מאדם אחד לשני ואחרות נשלחות במסגרת קבוצה ייעודית אשר מונה כמות מסוימת של אנשים. הקבוצות תמיד מאגדות מכנה משותף אחד, אם מדובר על ועד הבית, אנשים שמעוניינים לרכוש מוצר או שירות מסוים וכן הלאה. בשנים האחרונות יותר ויותר עצמאיים ובעלי עסקים מתעניינים בכל הקשור אל מספר נוסף לוואטסאפ.

מדוע צריך מספר נוסף לוואטסאפ?

הפרדה בין החיים הפרטיים לבין החיים העסקיים היא התשובה העיקרית וזה גם היתרון העיקרי. נכון להיום תוכנת המסרים המיידית כה פופולארית עד כי אנשים רבים מעדיפים לשלוח דרכה הודעות מאשר שליחת הודעות במייל או שיחת טלפון. כיוון שעומס מידע וכמות ענק של אנשים וקבוצות יכולים להתפספס בוואטסאפ הרגיל, מספר נוסף לוואטסאפ מאפשר סדר וארגון. מספר אחד לחיים האישיים ומספר אחר להעברת מסרים וקבלת מסרים מלקוחות וספקים. בנוסף, מספר נוסף יאפשר לכם לקבוע סט חדש של כללים: מענה עד שעה מסוימת. התייחסות להודעות המגיעות מאותו הטלפון באופן מסוים וכו'. 

פרטים נוספים באתר: https://www.telemessage.co.il/

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *