ווינדוס 10 להורדה – איך זה עובד?

מתרגם בבילון

יש לכם מחשב חדש? אולי יש לכם מחשב ישן ואתם רוצים לחדש את מערכת ההפעלה שלכם? ווינדוס 10 להורדה בחינם, בשרתים של מייקרוסופט, בכל שפה שתבחרו בגרסת 64 סיביות ו32 סיביות.

במאמר שלפניכם נתמקד במערכת ווינדוס 10 להורדה ונבין איך זה עובד. קודם כל אתם צריכים דיסק אונקי או כונן USB אחר בנפח של 8 ג'יגה בייט לפחות. כמו כן אתם צריכים רישיון – מפתח מוצר חוקי של ווינדוס 10.

מחיקת כונן חיצוני

לפני התחלת התהליך, מומלץ מאוד תגבו את כל הקבצים שיש לכם בכונן שישמש אתכם להתקנת מערכת ההפעלה, מכיוון שבמהלך ההתקנה הם ימחקו. לאחר הגיבוי במחשב או בכל מקום אחר, מומלץ מאוד לפרמט את הכונן החיצוני.

על מנת שתהליך ההתקנה יתבצע במהירות, מומלץ להשתמש בדיסק און קי, עם חיבור 3.0 USB ולחבר אותו לחיבור המתאים במחשב.

ווינדוס 10 להורדה

לאחר מכן תוכלו להתחיל בתהליך ההורדה וההתקנה. היכנסו לדף ההורדה של חברת מייקרוסופט, בדף הרשמי תוכלו להוריד את הכלי עליו תוכלו ליצור את המדיה של ווינדוס 10. בדף ההורדה, לחצו על "הורד כעת את הכלי" ובצעו שמירה על קובץ ההתקנה במחשב.

התקנת המערכת

עכשיו, חברו את האון קי למחשב, לאחר סיום ההורדה, הקליקו על הקובץ שירד למחשב והפעילו אותו. כשתהליך ההתקנה יתחיל, קראו היטב את תנאי הרישיון בחלון שנפתח והקליקו על "קבל".

לאחר מכן עליכם להקליק בחלון שייפתח "צור מדיית התקנה עבור PC אחר" והקליקו "הבא". בשלב זה וכלו לבחור שפה, מהדורה ואת אופן ההתקנה והארכיטקטורה של מערכת ההפעלה על המחשב שלכם.

תוכלו לבחור בכל שפה עבור מערכת ההפעלה שלכם במהלך התקנת המערכת.בקרו באתר של SeKeys וקנו רישיון לווינדוס 10 במחיר אטרקטיבי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס קידום אתרים – כל היתרונות
אין ספק כי מי שיבחר ללמוד קורס SEO (קידום אתרים), יזכה ליהנות מלא מעט יתרונות הקשורים בתחום. חשוב להבין...
קרא עוד »
נוב 22, 2020
פתיחת הסודות של ניהול אבנים בכליות
כסמכות מובילה בתחום, אני מתכבד לחלוק תובנות חיוניות על ניהול אבנים בכליות שעשויות להפתיע אפילו את...
קרא עוד »
אוק 12, 2023
קניית קישורים – כמה זה עולה?
אופטימיזציה למנועי חיפוש היא מה שנותן לאתר את הפוטנציאל לעלות על גבי מנועי החיפוש ובכך להציע זאת...
קרא עוד »
יונ 02, 2022