אילו פתרונות ענן לעסקים קיימים כיום?

פתרונות ענן לעסקים הפכו לדרך נפוצה לאחסן נתונים ולהפעיל יישומים. ישנם מגוון פתרונות ענן שונים שעסקים יכולים לבחור מהם. חלק מהפופולריים שבהם כוללים שירותי אינטרנט שנעשים בשיתוף עם אמזון, Microsoft Azure, Google Cloud Platform ו-IBM Cloud. מחשוב ענן הופך פופולרי יותר מדי יום מכיוון שהוא מציע יתרונות רבים לעסקים. יתרונות אלו יכולים לכלול אפשרויות חיסכון בעלויות ואפשרויות של גמישות ומדרגיות עבור חברות הזקוקות להן.

המשמעות של פתרונות ענן לעסקים 

עם עליית מחשוב הענן והשימוש הרחב במכשירים ניידים, עסקים רבים עוברים לפתרונות ענן לפעילותם. מחשוב ענן הוא מודל שבו שירותים ניתנים דרך האינטרנט, בניגוד לתוכנות מדף. פתרונות ענן הקלו על עסקים להגדיל ולהקטין נפח מחשוב, תוך שהם מאפשרים להם להשקיע פחות זמן בניהול IT.

פתרונות שירותי ענן לעסקים כוללים למשל פלטפורמה המאפשרת לך לבנות, לפרוס ולנהל יישומים עם תוכנת מגוונות. השירות מספק מגוון שירותים כולל כוח מחשוב, שטח אחסון, מסדי נתונים, יכולות רשת וכלים לניתוח נתונים.

שירותי האינטרנט של ספק שירותי ענן ציבורי יכולים להמציע כוח מחשוב, שטח אחסון וכלי ניתוח נתונים עבור ארגונים עסקיים. שירות זה מוצע באמצעות שירות המציע גמישות בקנה מידה רחב עם עלויות נמוכות לשעה/חודש/שנה.

יש עוד הרבה פתרונות ענן שונים הזמינים היום. חלקם מתאימים יותר לסוגים מסוימים של עסקים. לדוגמה, חברת תוכנה תצטרך להשתמש בפתרונות ענן שיכולים לאחסן ולנהל כמויות גדולות של נתונים. סוכנות שיווק תצטרך להשתמש בפתרונות ענן עם יכולות אחסון ועיבוד ניתנות להרחבה.

לסיכום, פתרונות מחשוב ענן לעסקים זה קבוצה של טכנולוגיות המשתמשות בתוכנה, חומרה ונתונים כדי לספק שירותים למשתמשים כשירות. זה קיים כבר לא מעט שנים, אבל זה זכה להכרה רחבה מאוד לאחרונה. מחשוב ענן מספק יתרונות רבים לעסקים, כולל חיסכון בעלויות תשתית מנוהלת על ידי ספק השירות כך שהלקוח לא צריך לדאוג לניהול ותחזוקה בעצמו.מחפשים בגוגל וירוס כופר פיתרון? דברו איתנו >>>

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כללי
orel

סרטון תדמית לגיוס המונים

גם בלבכם פועם המון זמן החלום להוציא קליפ לסינגל שלכם? אתם לא יכולים עוד להדחיק את תשוקת האפייה ורוצים לפתוח קונדיטוריה? בשנים האחרונות, בזכות גיוס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *