אילו פתרונות ענן לעסקים קיימים כיום?

פתרונות ענן לעסקים הפכו לדרך נפוצה לאחסן נתונים ולהפעיל יישומים. ישנם מגוון פתרונות ענן שונים שעסקים יכולים לבחור מהם. חלק מהפופולריים שבהם כוללים שירותי אינטרנט שנעשים בשיתוף עם אמזון, Microsoft Azure, Google Cloud Platform ו-IBM Cloud. מחשוב ענן הופך פופולרי יותר מדי יום מכיוון שהוא מציע יתרונות רבים לעסקים. יתרונות אלו יכולים לכלול אפשרויות חיסכון בעלויות ואפשרויות של גמישות ומדרגיות עבור חברות הזקוקות להן.

המשמעות של פתרונות ענן לעסקים 

עם עליית מחשוב הענן והשימוש הרחב במכשירים ניידים, עסקים רבים עוברים לפתרונות ענן לפעילותם. מחשוב ענן הוא מודל שבו שירותים ניתנים דרך האינטרנט, בניגוד לתוכנות מדף. פתרונות ענן הקלו על עסקים להגדיל ולהקטין נפח מחשוב, תוך שהם מאפשרים להם להשקיע פחות זמן בניהול IT.

פתרונות שירותי ענן לעסקים כוללים למשל פלטפורמה המאפשרת לך לבנות, לפרוס ולנהל יישומים עם תוכנת מגוונות. השירות מספק מגוון שירותים כולל כוח מחשוב, שטח אחסון, מסדי נתונים, יכולות רשת וכלים לניתוח נתונים.

שירותי האינטרנט של ספק שירותי ענן ציבורי יכולים להמציע כוח מחשוב, שטח אחסון וכלי ניתוח נתונים עבור ארגונים עסקיים. שירות זה מוצע באמצעות שירות המציע גמישות בקנה מידה רחב עם עלויות נמוכות לשעה/חודש/שנה.

יש עוד הרבה פתרונות ענן שונים הזמינים היום. חלקם מתאימים יותר לסוגים מסוימים של עסקים. לדוגמה, חברת תוכנה תצטרך להשתמש בפתרונות ענן שיכולים לאחסן ולנהל כמויות גדולות של נתונים. סוכנות שיווק תצטרך להשתמש בפתרונות ענן עם יכולות אחסון ועיבוד ניתנות להרחבה.

לסיכום, פתרונות מחשוב ענן לעסקים זה קבוצה של טכנולוגיות המשתמשות בתוכנה, חומרה ונתונים כדי לספק שירותים למשתמשים כשירות. זה קיים כבר לא מעט שנים, אבל זה זכה להכרה רחבה מאוד לאחרונה. מחשוב ענן מספק יתרונות רבים לעסקים, כולל חיסכון בעלויות תשתית מנוהלת על ידי ספק השירות כך שהלקוח לא צריך לדאוג לניהול ותחזוקה בעצמו.מחפשים בגוגל וירוס כופר פיתרון? דברו איתנו >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אתרים באינטרנט
אתרים הם לא משהו שאתם יוצר פעם אחת ואז סיימתם. עליכם להמשיך לטפל בהם ולתחזק אותם באופן שוטף, זאת כדי...
קרא עוד »
ספט 22, 2020
איך בוחרים קופה לבית קפה?
קופה רושמת נועדה לחישוב תשלומים המבוצעים בעת ביצוע מכירה באמצעות סורקי ברקוד. היא נדרשת בחנויות,...
קרא עוד »
יונ 09, 2021
הקמת חנות וירטואלית: המדריך המקוצר
חנות וירטואלית היא כלי משמעותי ביותר לצורך מכירות והזמנות של מוצרים ושירותים, עבור...
קרא עוד »
פבר 25, 2020