מהי הדרך הכי מהירה להיות מקצועי בפוטושופ?

אין חכם כבעל ניסיון אומר המשפט הנודע. לכן הדרך הטובה ביותר להתמקצע בפוטושופ היא פשוט לעבוד עם הכלי כמה שיותר או לעשות קורס פוטושופ למתחילים. בשלב הראשונה הבסיסי כמובן שתצטרכו ללמוד את הכלים הבסיסיים לעבוד עם הכלי. לאחר שיהיה לכם את הבסיס ותשלטו בכלים הללו תוכלו לבסס עליהם עבודה עם הגדרות מתקדמות ושילוב של עבודה על כמה אלמנטים והגדרות כדי לייצר אפקטים מיוחדים (לדוגמה להפוך תמונה לציור, לייצר לוגו עם גוון זהב מתכתי, לשפר תמונות ועוד).

לימוד הכלים הבסיסיים:

פוטושופ הוא כלי נהדר לעיצוב מוצרי דפוס, לוגואים, באנרים, לעריכת תמונות ועוד. יש הרבה דברים שניתן לעשות עם פוטושופ אך צריך ללמוד תחילה את הכלים הבסיסיים בקורס פוטושופ. כלים אלו משולבים בביצוע עבודות בסיסיות כמו איך לפתוח עמודים ברזולוציה מסוימת לפי פיקסלים או סנטימטרים וכמה DPI  תהיה לתמונה. ללמוד כיצד לגזור, לצבוע ולהדביק אלמנטים. ממש כמו ילד בגן שלומד יצירה לראשונה. לאחר לימוד הכלים הבסיסיים תוכלו ללמוד כלים למתקדמים כמו עבודה על מגוון שכבות, יצירת אפקטים מיוחדים לטקסטים ותמונות והכנת עבודות עיצוב גרפי מתקדמות ללקוחות בתשלום.

בצעו עבודות בחינם כדי לצבור ניסיון:

כדי להפוך למקצוען בדרך המהירה ביותר, תצטרכו במקביל לתקופת הלימוד שלכם גם להשקיע בהכנת עבודות. אם אין לכם רעיונות מה לעשות תוכלו לשאול את החברים שלכם ברשתות החברתיות ולעצב עבורם דברים בחינם, תוכלו לפנות לבתי עסק ולבקש לעצב עבורם דברים בחינם לצורך לימוד ושיפור.

הצטרפו לאתרים עם מכרזים:

דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא להירשם בחינם לאתרים כמו 99designs שבהם אנשים פותחים מכרזים לעיצובים שהם צריכים. מעצבים מכל העולם מעלים את העבודות שלהם להכנה עבור הלקוח והלקוחות מדרגים את העבודות, שולחים הערות במידה והם מתעניינים בעבודה שלכם ורוצים תיקונים – ולבסוף יבחרו את העיצוב הטוב ביותר שהם ירצו להשתמש בו והוא יזכה במכרז ובכספי המכרז. זה יכול להיות אימון נהדר עבורכם ולתת לכם רעיונות לעבודות. מקסימום לא יבחרו בעבודה שלכם אך לפחות תרוויח ניסיון חשוב.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *