יתרונות פרסום עסקים באינטרנט

כולם מכירים את האמרה הנפוצה על פרסום באינטרנט, לפיה "אם אתה לא שם, אתה לא קיים". ואכן, כמעט ואין עסק שנפתח כיום שאינו פותח במקביל גם אתר אינטרנט, וכן גם דפים עסקיים ברשתות החברתיות השונות. אך האם זה מספיק? 

לינקלי – אינדקס עסקים באינטרנט.

מי נחשף אליכם?

אם מושגים כמו 'קמפיין ממומן' ו'הגדלת כמות עוקבים' אינה זרה לכם, אתם ודאי מרגישים שאתם בקיאים בעולם הדינאמי והמרתק של פרסום בדיגיטל. אך בתוך המרוץ להישאר עדכניים וטרנדיים תמיד, האם יכול להיות ששכחתם נתח שוק אחר? 

מטבע הדברים, כאשר העוקבים שלכם וחבריהם נחשפים לקמפיינים שאתם מעלים, החשיפה שלכם עולה. ובעוד כל אלה יכולים להעלות את רמת החשיפה שלכם לגולשים רנדומליים ברשת, וכמובן גם לגרום לאלגוריתמים השונים "לאהוב" אתכם יותר, המכנה המשותף (והשלילי מבחינתכם) לכל הגולשים ברשתות החברתיות נותר אחד: הם לא חיפשו אתכם באופן מודע. מבחינתם אתם יכולים להיות דף מענין, יפה או מגניב שכדאי לעקוב אחריו – אך ברגע האמת, מי שמחפש את השירות או המוצר שאתם מציעים, לא בהכרח יידע למצוא אתכם, אם הוא לא הכיר אתכם קודם לכן.

פרסום עסקים באינטרנט – פרסום שלא הולך לשום מקום

עד לא מזמן היה מקובל לחשוב כי אתרים ואינדקסים כמו "דפי זהב" הופכים להיות פחות ופחות רלוונטיים (זוכרים את הגרסה המודפסת שחיכתה לנו מדי שנה בפתח הבית?) אך האמת היא שההיפך הוא הנכון – מפני שמהפכת הידע בה אנו חיים מחייבת לעשות סדר בדברים, לקטלג ולמיין את האפשרויות השונות – ובמיוחד מבחינה צרכנית, לכל לקוח מגיע להתרשם מהצעות המחיר השונות באופן שווה, ונרחב ככל האפשר. כך, אם יש לכם עסק שאתם רוצים לפרסם (ולא רק בגוגל), אם לא לבלוט ממש על פני המתחרים שלכם – אתם חייבים להיעזר באפשרות של פרסום עסקים באינטרנט.

איפה לפרסם?

מלבד גוגל, ישנן יותר ויותר פלטפורמות אזוריות המפרסמות עסקים בתחומים ספציפיים – בהן אתרי אינטרנט (פורטלים) ואפליקציות ייעודיות. חפשו את האתרים המובילים המציעים פרסום עסקים באינטרנט, והירשמו אליהם – כך תרוויחו חשיפה הולכת וגוברת מדי יום, וצבירת תאוצה לעסק שרק תסייע בקידום הקמפיינים והפרויקטים האחרים שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד סוכנות פרסום דיגיטל מביאה אתרים למקום ראשון בגוגל
בעולם שבו התחרותיות בין עסקים דומים רק הולכת וגדלה, אתם כמנהלים צריכים בהחלט לעמוד על המשמר עם תכנית...
קרא עוד »
יול 18, 2019
בניית אתר תדמית – כיצד הוא יכול לשרת אותנו
כל מי שמכיר את עולם האינטרנט יודע, שהוא יכול למצוא מגוון רחב של סוגי אתרים. למשל, הוא יכול למצוא אתרים...
קרא עוד »
מאי 19, 2019
קורס JavaScript
ברגע שהחלטתם שאתם רוצים להיכנס להייטק, אתם/ן צריכים לקבל החלטה נוספת. ההחלטה הזאת היא איזה קורס או שפת...
קרא עוד »
אוג 30, 2021