מה הדבר הכי חשוב שצריך לעשות בניהול אתר תדמיתי?

ניהול אתר תדמיתי הוא ניהול של אתר שתפקידו להמשיך את הקשר עם הלקוחות לאורך זמן. בדרך כלל מדובר על עבודה שכוללת לא בהיכרח ניהול של המכירות של האתר, למרות שלעיתים אנחנו נבצע את שני הדברים, אלא מדובר בראש ובראשונה על ניהול אתרים שתפקידם לתת ללקוח ערך מוסף. חשוב להבין, היום, יותר מבעבר, הרכישה של לקוחות פוטנציאליים נובעת מקשר ריגשי למותג מסוים. הדבר היה נכון גם בעבר, אלא שאם בתקופות מוקדמות יותר הקשר הריגשי היה הניסיון להגיד שיש כסף ולכן אפשר לרכוש מותג יוקרה, הרי שהיום הקשר למותג הוא קשר דרך הסיפור. דרך משפיען אינסטגרם אליו הלקוח יכול להתחבר, דרך מאמרים מקצועיים שנותנים ללקוח ערך מוסף, דרך היכרות עם המותג ועם הייחודיות שלו וכן הלאה. 

ניהול אתר תדמיתי זה בראש ובראשונה היכולת לספר סיפור

ניהול אתר תדמיתי זו האפשרות לספר סיפור. כאמור, אנחנו, בני האדם, אוהבים סיפורים ואוהבים לרכוש מוצרים לאור הסיפור שאנחנו חווים מולו הזדהות. לכן ניהול אתר תדמיתי הוא מה שמשפיע אולי יותר מכל על היכולת של בית עסק למכור. משום שמדובר על הדרך בו העסק מספר את הסיפור שלו. 

ניהול אתר תדמיתי לא יכול לבוא על חשבון המכירות

במקביל לעובדה כי ניהול אתרי תדמית הם חלק משמעותי מהעבודה כדי לחזק בית עסק, אין זה אומר כי אפשר להוריד מהחשיבות הגדולה כל כך שיש למכירות. אם מדובר על מכירות של שירות מסוים, הרי שלא מדובר על מה שצריך להתנהל דרך האתר, אבל, בכל זאת, כאשר לקוח יוצר קשר חייבים לעשות הכל כדי לאפשר לו לקבל את המענה לו הוא זקוק מיד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה זמן לוקח לכתוב עבודות סמינריון?
כתיבת עבודות סמינריון תלויות מאוד באופן שבו אתם כותבים אותם. ישנם רבים שעושים את עבודות הסמינריון...
קרא עוד »
אפר 14, 2020
הגנה מוירוס כופר – מה עושים כשמותקפים
וירוס כופר הוא אחד הווירוסים המסוכנים ביותר שקיימים כבר הרבה זמן. הוא מסוגל להצפין את הנתונים במחשב...
קרא עוד »
ספט 29, 2022
איך תייצרו תכנים איכותיים באתר שלכם?
תוכן איכותי באתר הוא חיוני לצורך קידום אורגני או ממומן. כיצד ניתן לייצר תכנים איכותיים באתר שלכם?...
קרא עוד »
מאי 31, 2020