מה הדבר הכי חשוב שצריך לעשות בניהול אתר תדמיתי?

ניהול אתר תדמיתי הוא ניהול של אתר שתפקידו להמשיך את הקשר עם הלקוחות לאורך זמן. בדרך כלל מדובר על עבודה שכוללת לא בהיכרח ניהול של המכירות של האתר, למרות שלעיתים אנחנו נבצע את שני הדברים, אלא מדובר בראש ובראשונה על ניהול אתרים שתפקידם לתת ללקוח ערך מוסף. חשוב להבין, היום, יותר מבעבר, הרכישה של לקוחות פוטנציאליים נובעת מקשר ריגשי למותג מסוים. הדבר היה נכון גם בעבר, אלא שאם בתקופות מוקדמות יותר הקשר הריגשי היה הניסיון להגיד שיש כסף ולכן אפשר לרכוש מותג יוקרה, הרי שהיום הקשר למותג הוא קשר דרך הסיפור. דרך משפיען אינסטגרם אליו הלקוח יכול להתחבר, דרך מאמרים מקצועיים שנותנים ללקוח ערך מוסף, דרך היכרות עם המותג ועם הייחודיות שלו וכן הלאה. 

ניהול אתר תדמיתי זה בראש ובראשונה היכולת לספר סיפור

ניהול אתר תדמיתי זו האפשרות לספר סיפור. כאמור, אנחנו, בני האדם, אוהבים סיפורים ואוהבים לרכוש מוצרים לאור הסיפור שאנחנו חווים מולו הזדהות. לכן ניהול אתר תדמיתי הוא מה שמשפיע אולי יותר מכל על היכולת של בית עסק למכור. משום שמדובר על הדרך בו העסק מספר את הסיפור שלו. 

ניהול אתר תדמיתי לא יכול לבוא על חשבון המכירות

במקביל לעובדה כי ניהול אתרי תדמית הם חלק משמעותי מהעבודה כדי לחזק בית עסק, אין זה אומר כי אפשר להוריד מהחשיבות הגדולה כל כך שיש למכירות. אם מדובר על מכירות של שירות מסוים, הרי שלא מדובר על מה שצריך להתנהל דרך האתר, אבל, בכל זאת, כאשר לקוח יוצר קשר חייבים לעשות הכל כדי לאפשר לו לקבל את המענה לו הוא זקוק מיד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איקומרס – מקימים חנות אינטרנטית
אם תרצו להגדיל את כמות המכירות של החנות שלכם, הדבר המשמעותי ביותר שתוכלו לעשות זה להקים חנות איקומרס...
קרא עוד »
נוב 09, 2021
קידום אתרים בירושלים
כשמנסים לבדוק את מידת הנוכחות של עסקים בירושלים במרחב הדיגיטלי נתקלים בתופעה מעניינת ומעט חריגה –...
קרא עוד »
אוק 15, 2021
מה חשוב לדעת על שרתים ווירטואליים? המדריך המקוצר
בעולם טכנולוגי כמו שלנו, יש חשיבות ניכרת להקמת אתר אינטרנטי לעסקים. כך שזה לא מפתיע שבשנים האחרונות...
קרא עוד »
ספט 09, 2020