הסבה להייטק – מה שצריך לדעת על תהליך ההסבה

עם הצורך הגובר באנשי מקצוע שיכולים לעבוד בסביבת היי-טק, אנו רואים את הופעתן של מספר רב של הזדמנויות עבודה בהשכלה גבוהה ובתחומים טכניים. הביקוש לאנשים בעלי כישורים טכנולוגיים ברמה גבוהה צפוי לגדול בקצב מדאיג. כתוצאה מכך, מעסיקים מחפשים להעסיק אנשים עם כישורים אלה. . כמובן, הרוב המכריע של התפקידים הללו אינם טכניים מספיק עבור משרות ניהול בממוצע. לדעת על המיומנויות הנחוצות לתפקידים אלה חשוב מאוד גם כדי לעמוד בקצב הצרכים המשתנים של השוק של היום. בנוסף לכך, מציאת דרך לתקשר כיצד תרצה שמעסיקים פוטנציאליים יראו את קורות החיים שלך ואת חווית חיפוש העבודה שלך. הוא שלב מרכזי בהתקדמות הקריירה שלך. כל חיפוש עבודה צריך את הכלים הנכונים. 

קודם כל – הסבת מקצוע ומה חשוב לדעת על ההליך?

הסבת מקצוע היא לא דבר פשוט לכשעצמו אולם כאשר מדובר במעבר מעבודה פיזית או כזו שאיננה בהכרח קשורה למחשבים ולהייטק הרי שמדובר בהסבה שאיננה פשוטה עבור מרבית האנשים. לפני שאתם ששים להתפטר מהעבודה שלכם ומריחים את השטרות במשכורות המנופחות של ההיטק וכיצד אתם נוסעים לעבודה ברכב חדש שכל השכנים מקנאים בו חשוב לעשות קצת שיעורי בית על המקצוע שאתם רוצים ללמוד, תחום ההתמחות שמעניין אתכם, להירשם לקורס שתוכלו לשלב עם העבודה הנוכחית שלכם וזאת כדי לוודא תחילה למשך תקופה שהמקצוע אכן מושך אתכם, מעניין אתכם ואתם רואים שאתם מסתדרים עמו. 

לא הכול זוהר אבל יש עתיד מבטיח:

תחום ההייטק היום חווה מחסור של עשרות אלפי עובדים ויותר וקצב הגידול הולך וגובר ובהתאם לכך גם החיפוש אחר אנשי מקצוע בתחום. אם אתם מחפשים עבודה יציבה במקצוע שיש לו ביקוש כיום, תנאים מצוינים ויהיה לו ביקוש גם בעתיד הנראה לעין בעשורים הקרובים כדאי לעשות הסבה להייטק. עם זאת חשוב לעשות זאת בהדרגה ובצורה נכונה כדי לשמור על איזון בחייכם.

להרשמה לקורסים בתחום ההייטק: https://see-security.com/

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

מספר נוסף לוואטסאפ
כללי
orel

שיטות גיוס עובדים בעידן הדיגיטלי

בעבר משרות היום מתפרסמות בעיקר במדור דרושים של העיתונים השונים. היום כבר אנשים רבים אינם מנויים לעיתונים ושיטות הגיוס השתנו. היום כדי לגייס עובדים, פועלות

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *