המדריך האולטימטיבי לעיצוב אתרים

לפני שאתם יוצאים למסע שבו תבנו את האתר שלכם באופן עצמאי, כדאי לדעת על התוכנות החשובות ועל המדריכים הנצרכים לצורך עיצוב ותפעול האתר באופן יעיל ונכון. במאמר זה נביא לפניכם כלים שונים לעיצוב אתרים.

המדריך האולטימטיבי לעיצוב אתרים

עיצוב אתרים מכיל בתוכו כמה מיומנויות שונות: יצירת תוכן מרתק, יצירת תמונות וצבעים מושכים חזותית, אופטימיזציה למנועי חיפוש, אופטימיזציה להמרות, מיתוג ועוד.

במדריך זה תלמדו כל מה שצריך לדעת בעת יצירת אתר האינטרנט שלכם, כך שתסיימו עם עיצוב שיוסיף ערך לעסק הספציפי שלכם.

עיצוב אתרים – מה זה אומר?

כולנו רוצים לוודא שאתרי האינטרנט החדשים שלנו יופיעו בעמוד הראשון של תוצאות חיפוש אורגניות ויקבלו אלפי לקוחות פוטנציאליים בחינם המבקרים באתר מדי יום.

אחרי הכול, האתר שלכם הוא רק אחד ממיליארדים הקיימים בחוץ, כך שאם אינכם יודעים כיצד לעשות זאת, ההגעה לדף הראשון תיראה כמעט בלתי אפשרית.

אולם המציאות היא שדירוג גבוה במנועי חיפוש אינו מדע מדויק. אולי המונח 'אופטימיזציה למנועי חיפוש' (SEO) גורם לו להיראות מסובך, אך ניתן לפשט את התהליך, למשל, באמצעות קורסים לעיצוב אתרים.

למה SEO לא מספיק?

SEO הוא מונח כללי המשמש לתיאור כל הטריקים והטכניקות שמשמשים בעלי אתרים או מנהלי אתרים כדי להגיע לעמוד הראשון בדף תוצאות אורגני של מנועי חיפוש (SERP).

זהו תהליך שיטתי בו תצטרכו להבין את האלמנטים הבסיסיים שישפרו את דירוג האתר שלכם. גם אתרים שכן הצליחו להתברג ולהיות ראשונים בתוצאות החיפוש, לא בהכרח יצליחו במכירות. למה? כי עיצוב האתר שלהם נראה לא טוב וכדי לגרום לו להיות ככה, תצטרכו לעצב את האתר שלכם ברמה גבוהה בעזרת קורס לעיצוב אתרים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

מהו קידום אורגני
כללי
orel

מהו קידום אורגני

קרדיט FREEPIK כמעט כל עסק כיום המעוניין לשווק את עצמו בצורה הטובה ביותר ולחשוף את עצמו בפני קהל לקוחות רחב ומשמעותי, יש אתר באינטרנט. מליוני

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *