למה דווקא קידום אורגני?

במידה ואתם מעוניינים בקידום אורגני, המאמר הבא נועד בדיוק עבורכם!

מרבית הגולשים מחפשים כל דבר אפשרי בגוגל, כל פיסה של מידע הכי קטן ועד לקנייה של מוצרים דרך אתרי אינטרנט איכותיים ולכן, ברגע שתיקחו את שירותיו של מקדם אתרים אורגני אשר מתמחה בתחומו, תוכלו להרים את האתר שלכם גבוהה ככל הניתן בתוצאות החיפוש של גוגל.

ברגע שהקמתם אתר אינטרנט, גם אם מדובר בעסק קטן תיאלצו לקחת קידום אורגני בתקציב בסיסי על מנת שהאתר יהיה פעיל כמה שיותר בגוגל, מקדם SEO יוכל להביא אתכם לתוצאות מרשימות גם אם התקציב שלכם לא כל כך גבוהה עבור השירות.

כמו שאתם מבינים, אין אפשרות להחזיק אתר אינטרנט בגוגל ללא קידום אורגני!

מהם השלבים של קידום אורגני?

קידום אורגני עובד על פי כמה שלבים הכרחיים להצלחת הקידום בגוגל:

מחקר מילות מפתח – את מחקר מילות מפתח עושים ממש כהתחלה של קידום אורגני על מנת לדעת אילו ביטויים צריכים לקדם באתר, כמובן שיכול להיות מספר לא מוגבל לביטויים.

בניית אסטרטגיה – מקדם אתרים מקצועי יבנה לכם אסטרטגיה חודשית בכדי לקדם את האתר שלכם, אסטרטגיה נבנית לפי תכנון אפקטיבי שיעזור לקידום האתר.

אופטימיזציה – הינה חשובה מאוד בקידום אורגני, תמיד צריך לחדש ולשפר על מנת שהאתר תמיד יישאר במיקומים הגבוהים, כך הלקוח אינו מאבד את כמות הכניסות לאתר.

קישורים חיצוניים –קישורים הינם משמעותיים לקידום אתרים בגוגל, ללא קישורים חיצוניים קשה יותר לקדם אתר, קישורים אלו עוזרים בכניסות נוספות לאתר, כך שלקוחות נוספים נחשפים לאתר.

מהו היתרון בקידום אורגני?

קידום אורגני מגיע עם יתרון משמעותי כאשר כל גולש אשר נכנס לעשות חיפוש בגוגל יכול למצוא את האתר שלכם, זאת בעקבות אסטרטגיה נכונה של מקדם האתר.

מקדם האתר עובד על פי "מחקר מילות מפתח", דבר זה הינו משמעותי מכיוון שגם אם יחפשו בביטויים שונים האתר יוכל לעלות לגולש.

כניסות מרובות מגולשים לאתר הם נכס ללקוח מכיוון שאותם גולשים הופכים ללקוחות פוטנציאליים של האתר, כך בעצם הלקוח מרוויח יותר לקוחות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *