משרות it – המדריך למתחילים

אז מה זה בדיוק עבודת IT? משימת IT היא בדרך כלל סוג של משרה לתמיכה במחשבים. נכון, זה קשור לסייבר ואבטחת מידע. במאמר זה נספר לכם על התפקידים בעולם ה IT ולמה תוכלו להרוויח דווקא שם את הסכומים בגדולים ביותר..

משרות IT–  המדריך למתחילים |

כותרות התפקידים שיש לעבודות IT יכולות להיות: מהנדס תמיכה בשולחן העבודה, יועץ מחשבים, אנליסט מתכנת, מהנדס LAN, מהנדס WAN, יועץ אבטחת רשת, מתכנת מסדי נתונים, CIO (מנהל מידע ראשי), מנהל מערכות, מנהל Microsoft, מנהל מערכות יוניקס ועוד. 

השילוב של כותרות תפקידים בתחום ה- IT כמעט בלתי נגמר. מה שנתתי לכם כאן, הם כמה מהקטגוריות המובילות שיש במשרות IT באתר SEEHR. מתחת לקטגוריות אלה רשימת הכותרות יכולה להימשך לנצח.

מה אפשר לעשות עם ידע ב- IT

אדם עם משרה בתחום ה- IT יעבוד לרוב בחברה במחלקת טכנולוגיית המידע שלהם. אדם זה יתמוך בצוות המשרדי של העובדים בכל הקשור למחשבים שלהם.

רוב האנשים לא יודעים מה לעשות כשהמחשב שלהם מתפרק, זקוק לכוונון, זקוק לעדכוני תוכנה או כיצד להעביר את המידע שלהם ממחשב נוכחי למחשב חדש. 

זה המקום בו אדם עם עבודה בתחום ה- IT יהיה שימושי. איש IT זה יידע לתקן בעיות מחשב עבור צוות המשרד כך שצוות המשרד יוכל לבצע את עבודתו ביעילות וללא עיקובים מיותרים.

דוגמה למשרת IT |

דוגמה שונה למה שאדם עם משרה בתחום ה- IT עושה, הוא לנהל את שרתי הרשת של חברה. שרתי רשת הם עמוד השדרה של החברה. לכל אותם עובדי משרדים המשתמשים במחשבי PC, כל המידע והנתונים שלהם מאוחסנים במחשב אחד ואיש IT מתפעל אותו.

קראו על: משרות ניהול רשתות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *