משרות it – המדריך למתחילים

משרות IT באתר SEEHR

אז מה זה בדיוק עבודת IT? משימת IT היא בדרך כלל סוג של משרה לתמיכה במחשבים. נכון, זה קשור לסייבר ואבטחת מידע. במאמר זה נספר לכם על התפקידים בעולם ה IT ולמה תוכלו להרוויח דווקא שם את הסכומים בגדולים ביותר..

משרות IT–  המדריך למתחילים |

כותרות התפקידים שיש לעבודות IT יכולות להיות: מהנדס תמיכה בשולחן העבודה, יועץ מחשבים, אנליסט מתכנת, מהנדס LAN, מהנדס WAN, יועץ אבטחת רשת, מתכנת מסדי נתונים, CIO (מנהל מידע ראשי), מנהל מערכות, מנהל Microsoft, מנהל מערכות יוניקס ועוד. 

השילוב של כותרות תפקידים בתחום ה- IT כמעט בלתי נגמר. מה שנתתי לכם כאן, הם כמה מהקטגוריות המובילות שיש במשרות IT באתר SEEHR. מתחת לקטגוריות אלה רשימת הכותרות יכולה להימשך לנצח.

מה אפשר לעשות עם ידע ב- IT

אדם עם משרה בתחום ה- IT יעבוד לרוב בחברה במחלקת טכנולוגיית המידע שלהם. אדם זה יתמוך בצוות המשרדי של העובדים בכל הקשור למחשבים שלהם.

רוב האנשים לא יודעים מה לעשות כשהמחשב שלהם מתפרק, זקוק לכוונון, זקוק לעדכוני תוכנה או כיצד להעביר את המידע שלהם ממחשב נוכחי למחשב חדש. 

זה המקום בו אדם עם עבודה בתחום ה- IT יהיה שימושי. איש IT זה יידע לתקן בעיות מחשב עבור צוות המשרד כך שצוות המשרד יוכל לבצע את עבודתו ביעילות וללא עיקובים מיותרים.

דוגמה למשרת IT |

דוגמה שונה למה שאדם עם משרה בתחום ה- IT עושה, הוא לנהל את שרתי הרשת של חברה. שרתי רשת הם עמוד השדרה של החברה. לכל אותם עובדי משרדים המשתמשים במחשבי PC, כל המידע והנתונים שלהם מאוחסנים במחשב אחד ואיש IT מתפעל אותו.

קראו על: משרות ניהול רשתות

רוני דוידוב

רוני דוידוב

בונה אתרים כבר ומנהל דיגיטל של חברות בארץ ובעולם