4 סיבות למה הקידום האורגני שלכם לא עובד

קידום אורגני

קידום אורגני יכול לעבוד בצורה נהדרת כשיודעים כיצד לעשות אותו. אם אתם מרגישים שאתם משקיעים זמן, לומדים איך לקדם את האתר בצורה אורגנית ובכל זאת לא מגיעים לשום מקום, ייתכן ואתם עושים משהו לא נכון ואינכם מודעים לכך. קידום אורגני בגוגל הוא תחום בעל נושאים רבים שיש לגעת בהם בכדי להבין את כל המערך. 

הנה 4 סיבות למה הקידום האורגני שלכם לא עובד

עיצוב חדש ללא הפניות לדפים ישנים

אם אתם מעוניינים לשמור על רמת תנועה גבוהה באתר שלכם אבל לשדרג אותו, לשפר אותו ולהפוך אותו למזמין יותר אתם צריכים לוודא שאתם לא שוכחים אף דף מאחור. מאחר והאפשרויות שלכם לעצב מחדש את האתר הן אינסופיות, אל לכם לשכוח אף פרט המאפשר את המשכיות התנועה והגברתה באתר שלכם. 

אין מספיק תוכן 

אם נגיד את זה במעט חוצפה, בגוגל לא פראיירים. הם יודעים כיצד העולם עובד וכמובן, כיצד קידום אורגני עובד והיא לא מוותרת על תוכן מצוין. כן, גוגל ממש יודעת לזהות האם אתם מייצרים תוכן, תוכן איכותי, או לא מייצרים מספיק תוכן. את זה תוכלו לראות בכמות ההשקעה והמאמץ שאתם שמים בקידום האורגני שלכם או לחילופין חברה לקידום אורגני שמה בשבילכם.

האתר שלכם לא מותאם לסמארטפונים

אמנם אתרי האינטרנט, כולם, החלו את דרכם במחשב, אין זה אומר שהגלישה בהם צריכה לעשות אך ורק במחשב. אנשים רבים משתמשים בטלפונים החכמים שלהם בכדי לגלוש באינטרנט. אם האתר שלכם לא מותאם לגלישה בסמארטפון, קחו בחשבון שהקידום האורגני שלכם לא יעזור לכם.

האתר שלכם לא זז

אתם יכולים לעשות עבודה מצוינת בכל מה שקשור לקידום האורגני של האתר שלכם אבל אם לאתר שלכם לוקח מלא זמן להיטען, אתם תאבדו גולשים ולקוחות פוטנציאליים בעקבות כך. התנועה באתר שלכם תפחת ולא תבינו למה. 

רוני דוידוב

רוני דוידוב

בונה אתרים כבר ומנהל דיגיטל של חברות בארץ ובעולם