קניית עוקבים לאינסטגרם – למה זה טוב?

הרבה פעמים אנחנו קוראים בתקשורת, בפרט במדורי הרכילות, על כך שאדם אחד הוריד עוקב מאדם אחר באינסטגרם, או להיפך, הוסיף עוקב למשתמש כזה או אחר. על פניו, זה נשמע לנו מוזר ולא ברור, יהיו שיאמרו שזה אפילו מיותר. אך מי שמתמחה ברשתות חברתיות ובוודאי באינסטגרם יודע עד כמה ההשפעה של עוקב יכולה להיות משמעותית. לכן הרבה מאוד משתמשים, נוהגים גם לרכוש עוקבים על פי הצורך.

בשביל להבין למה אנשים בוחרים לבצע קניית עוקבים לאינסטגרם, צריך להבין את המשמעות של זה. עוקב זה אדם שבוחר לעקוב אחרי חשבון אינסטגרם מסוים. כך הוא יכול לראות את כל הפרסומים שמופיעים בחשבון של אותו משתמש. בכל פעם כשהוא ייכנס לאינסטגרם, יוכל לצפות בכל הפרסומים ואם ירצה, יוכל גם לקבל התראה בכל פעם כשהוא מעלה פרסום כזה או אחר.

עכשיו, באופן טבעי, כל אחד מאיתנו היה רוצה שיעקבו אחריו כמה שיותר אנשים, כך הפרסומים שלו יזכו להרבה יותר חשיפה, הרבה יותר בולטות. אך זה מעבר לכמות העוקבים.

למה אנשים קונים עוקבים?

ברגע שמישהו עוקב אחרי חשבון מסוים, הוא יכול להגיב על הפרסומים וגם לשתף אותם. מה שאומר, גם אחרים יזכו לראות את הפרסומים האלה. אם כמות גדולה של משתמשים עוקבים אחרי חשבון מסוים, אז באופן טבעי הוא יקבל חשיפה מאוד משמעותית ורחבה.

לכן, הרעיון של קניית עוקבים באינסטגרם הוא מאוד חיוני. שכן, כמה שיותר עוקבים זה אומר פרסום רחב יותר, זה אומר שיותר אנשים יכולים לעקוב אחרי החשבון, לשתף את הפרסומים שמופיעים בו ולייצר לו חשיפה ותהודה רחבה יותר. אין ספק שבכל מה שקשור לחשבון עסקי או חשבון פוליטי, יש לכך משמעות רבה, החורגת מתחום האינסטגרם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

קניית קישורים – כמה זה עולה?

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא מה שנותן לאתר את הפוטנציאל לעלות על גבי מנועי החיפוש ובכך להציע זאת ליותר משתמשים. חלה עלייה משמעותית מבחינת פופולריות בעשור

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *