קניית קישורים – כמה זה עולה?

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא מה שנותן לאתר את הפוטנציאל לעלות על גבי מנועי החיפוש ובכך להציע זאת ליותר משתמשים. חלה עלייה משמעותית מבחינת פופולריות בעשור האחרון עקב עלייה משמעותית במשתמשים המחפשים באינטרנט.

כאמור, עם מאמצים משולבים מאסיביים שכותבי תוכן ומשווקים השקיעו באופטימיזציה למנועי חיפוש, זה המשיך להיות אחת הנוסחאות השיווקיות המוצלחות ביותר.

יתכנו אסטרטגיות קידום בגוגל שונות שאנשי מקצוע משתמשים באתרים ובבלוגים שלהם, הידועים כצעדים הנחוצים כדי להשיג את הדירוג העליון בגוגל.

בעומס המידע של היום, קישורים חיצוניים לאתר חשובים מאוד בהבטחת הנראות של האתר שלכם. ככל שיש יותר קישורים לאתרים המפנים אליו, כך הוא ידורג גבוה יותר בגוגל. קישורים למאמרים, אירועים ופרסומים בתעשייה יכולים לעזור למשוך מבקרים שאחרים לא מגיעים אליהם באמצעות אופטימיזציה למנועי חיפוש. עדכון שירות בניית קישורים 4 פעמים בשבוע עם תוכן חדש יכול להיות מועיל.

קניית קישורים היא מנהג נפוץ בקרב אנשי קידום אתרים. הרעיון מאחורי זה הוא לקבל קישורים נכנסים מאתרים המדורגים גבוה בדפי התוצאות של מנועי החיפוש.

הדרך הנפוצה ביותר לרכישת קישורים היא באמצעות ספריות קישורים ומנהלי אתרים שמוכרים את הקישורים הנכנסים של האתר שלהם בתשלום.

קניית קישורים היא טקטיקה של SEO עם כובע שחור. זה נוגד את הנחיות גוגל למנהלי אתרים מכיוון שהוא יכול ליצור יתרון לא הוגן לאתר שקונה את הקישורים.

ישנן שתי דרכים לקנות קישורים:

1. קניית קישורים מאתרים שמוכרים אותם.

2. קניית קישורים נכנסים מאתרים שכבר קישרו לאתר שלך ובעלי סמכות דומיין גבוהה.

למרות ששתי השיטות נראות כאילו הן יעבדו, יש כמה חסרונות לכל אחת מהן:

1. אתרים שמוכרים קישורים עשויים להיות ספאמיים או בעלי סמכות דומיין נמוכה, מה שיפגע בדירוג שלך בטווח הארוך.

2. אתרים בעלי סמכות דומיין גבוהה נוטים יותר להיענש על ידי גוגל על מכירת הקישורים הנכנסים שלהם מאשר אם קנית אותם ישירות מאתרים אלה.

ומה הוא מחיר הקישורים?

המחיר של קישורים אינו סטטי. זה משתנה בהתאם לגורמים כמו מספר הקישורים הנכנסים, איכות הקישורים וסמכות הדומיין. המחיר לקישור יכול לנוע בין $1 ל$10 לקישור. העלות הממוצעת היא כ-2$ לקישור.המחיר לקישור יכול לנוע בין $1 ל$10 לקישור. העלות הממוצעת היא כ-2$ לקישור.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

ערוצי פרסום עיקריים באינטרנט
כללי
orel

ערוצי פרסום עיקריים באינטרנט

היום ניתן למצוא מספר ערוצי פרסום עיקריים באינטרנט, אשר משמשים את בעלי העסקים השונים. יש לזכור כי אם בעבר ערוצי הפרסום המרכזיים כללו את הטלוויזיה,

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *