קניית קישורים – כמה זה עולה?

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא מה שנותן לאתר את הפוטנציאל לעלות על גבי מנועי החיפוש ובכך להציע זאת ליותר משתמשים. חלה עלייה משמעותית מבחינת פופולריות בעשור האחרון עקב עלייה משמעותית במשתמשים המחפשים באינטרנט.

כאמור, עם מאמצים משולבים מאסיביים שכותבי תוכן ומשווקים השקיעו באופטימיזציה למנועי חיפוש, זה המשיך להיות אחת הנוסחאות השיווקיות המוצלחות ביותר.

יתכנו אסטרטגיות קידום בגוגל שונות שאנשי מקצוע משתמשים באתרים ובבלוגים שלהם, הידועים כצעדים הנחוצים כדי להשיג את הדירוג העליון בגוגל.

בעומס המידע של היום, קישורים חיצוניים לאתר חשובים מאוד בהבטחת הנראות של האתר שלכם. ככל שיש יותר קישורים לאתרים המפנים אליו, כך הוא ידורג גבוה יותר בגוגל. קישורים למאמרים, אירועים ופרסומים בתעשייה יכולים לעזור למשוך מבקרים שאחרים לא מגיעים אליהם באמצעות אופטימיזציה למנועי חיפוש. עדכון שירות בניית קישורים 4 פעמים בשבוע עם תוכן חדש יכול להיות מועיל.

קניית קישורים היא מנהג נפוץ בקרב אנשי קידום אתרים. הרעיון מאחורי זה הוא לקבל קישורים נכנסים מאתרים המדורגים גבוה בדפי התוצאות של מנועי החיפוש.

הדרך הנפוצה ביותר לרכישת קישורים היא באמצעות ספריות קישורים ומנהלי אתרים שמוכרים את הקישורים הנכנסים של האתר שלהם בתשלום.

קניית קישורים היא טקטיקה של SEO עם כובע שחור. זה נוגד את הנחיות גוגל למנהלי אתרים מכיוון שהוא יכול ליצור יתרון לא הוגן לאתר שקונה את הקישורים.

ישנן שתי דרכים לקנות קישורים:

1. קניית קישורים מאתרים שמוכרים אותם.

2. קניית קישורים נכנסים מאתרים שכבר קישרו לאתר שלך ובעלי סמכות דומיין גבוהה.

למרות ששתי השיטות נראות כאילו הן יעבדו, יש כמה חסרונות לכל אחת מהן:

1. אתרים שמוכרים קישורים עשויים להיות ספאמיים או בעלי סמכות דומיין נמוכה, מה שיפגע בדירוג שלך בטווח הארוך.

2. אתרים בעלי סמכות דומיין גבוהה נוטים יותר להיענש על ידי גוגל על מכירת הקישורים הנכנסים שלהם מאשר אם קנית אותם ישירות מאתרים אלה.

ומה הוא מחיר הקישורים?

המחיר של קישורים אינו סטטי. זה משתנה בהתאם לגורמים כמו מספר הקישורים הנכנסים, איכות הקישורים וסמכות הדומיין. המחיר לקישור יכול לנוע בין $1 ל$10 לקישור. העלות הממוצעת היא כ-2$ לקישור.המחיר לקישור יכול לנוע בין $1 ל$10 לקישור. העלות הממוצעת היא כ-2$ לקישור.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים קופה לבית קפה?
קופה רושמת נועדה לחישוב תשלומים המבוצעים בעת ביצוע מכירה באמצעות סורקי ברקוד. היא נדרשת בחנויות,...
קרא עוד »
יונ 09, 2021
סרטון תדמית לגיוס המונים
גם בלבכם פועם המון זמן החלום להוציא קליפ לסינגל שלכם? אתם לא יכולים עוד להדחיק את תשוקת האפייה ורוצים...
קרא עוד »
אפר 20, 2020
מדריך חיוני להוצאת ספרים מוצלחת
פרסום ספר הוא חלום עבור סופרים רבים, אך הדרך להפיכתו למציאות עטופה פעמים רבות במסתורין. מדריך מקיף זה...
קרא עוד »
דצמ 31, 2023