השוואת חבילות טלוויזיה – כך תעשו זאת נכון

ERP אונליין

מעולם לא היה חשוף הצרכן הישראל לכל כך הרבה תכנים נהדרים. בשוק שלל חבילות טלוויזיה, ולא רק בחברות הכבלים והלווין. גם חברות הסלולר, למשל פרטנר וסלקום, כבר מציעות חבילות טלוויזיה עשירות ונבחרות. לפני שתצטרפו לחבילה אחת או לאחרת, נסביר כיצד תעשו זאת נכון, מבלי להתבלבל. צפיה נעימה!

  1. עם ממיר או בלי ממיר

כאשר אתם משווים בין חבילות טלוויזיה שונות, ראשית בדקו האם החבילה כוללת ממיר או לא כוללת ממיר. לאיכות צפויה משופרת, חלק מהחבילות כיום מציעות ממיר מתקדם באיכות 4K.

  1. בכמה מכשירים ניתן לצפות במסגרת החבילה

בישראל משווקות כיום חבילות טלוויזיה שמיועדות לצפייה דרך אפליקציה בלבד בעוד שאחרות מתאימות לצפייה דרך טלוויזיה חכמה. במקביל, ישנן חבילות טלוויזיה שמאפשרות צפיה בכל סוגי המכשירים, הן מכשירים סלולריים, הן מכשירים ניידים אחרים והן טלוויזיות חכמות. בדקו באילו סוגי מכשירים תומכת החבילה והאם ניתן לצפות דרך מכשיר אחד או יותר מאחד.

  1. סוגי תכנים בחבילה

לצורך השוואה בין חבילות טלוויזיה בדקו אילו סוגי תכנים ישנם בכל חבילה שמוצעת לכם. ישנן חבילות ששמות דגש על תכנים מקומיים, תכנים בין לאומיים, שיתופי פעולה עם גופי תוכן מחו"ל, עם מותגים ואפליקציות תוכן בשפות שונות ועוד.

  1. אפשרות הקלטה

ישנן חבילות טלוויזיה בישראל כיום שמאפשרות לצרכן להקליט תכנים בצורה אוטומטית. חלק מהחבילות למעשה מקליטות את כל התכנים למשך פרק זמן מסוים, כך שהצרכן יכול לבחור בכל עת מתי הוא רוצה ונוח לו להשלים את חווית הצפייה.

  1. עלויות ומחירי היכרות

את ההשוואה בין חבילות טלוויזיה שונות כדאי לסיים עם שני דברים הקשורים לעלויות. עלות חודשית רגילה ועלות של מחיר היכרות מוזל למצטרפים חדשים.

מוזמנים להצטרף לחבילות יס טלוויזיה.

רוני דוידוב

רוני דוידוב

בונה אתרים כבר ומנהל דיגיטל של חברות בארץ ובעולם