קונקטור rj45 – מידע עליו

קונקטור rj45 הוא סוג של מחבר הנפוץ ברשתות מחשבים. זהו מחבר סטנדרטי שניתן למצוא ברוב המחשבים האישיים ובחלק מהתקני הרשת. המחברים נמצאים בדרך כלל בגב לוח האם של המחשב והם עשויים בדרך כלל ממתכת או פלסטיק. מחבר RJ-45 הוצג על ידי 3M ב-1963 כדי להחליף את מחבר ה-DB-25 הישן יותר, ששימש לתקשורת טורית, בתקן חדש שיכול לשמש גם לחיבורים מקבילים וגם לחיבורים טוריים.

קונקטור rj45 – במה מדובר?

מחבר RJ45 הוא סוג של מחבר Ethernet. הוא הוצג בשנת 1980 ומאז הפך לסוג הנפוץ ביותר של מחברי Ethernet. מחבר RJ45 הוא סוג של מחבר מחשב המשמש לקישור רשת מחשבים לרשתות תקשורת אחרות. זה ידוע גם בתור מחבר Ethernet או מחבר 8P8C. למחבר RJ45 יש 8 פינים, הממוספרים מ-1 עד 8. שני הפינים החיצוניים מחוברים לכבל הרשת, וששת הפינים הנותרים מחוברים לכבל הרשת בכבל מוצלב. מחברים אלה נמצאים בדרך כלל במחשבים, נתבים, מתגים, רכזות ומודמים.

הסוג הנפוץ ביותר של מחברים

מחברי RJ45 הם הסוג הנפוץ ביותר של מחברים בשימוש. הם משמשים עם כבלי Ethernet לחיבור מחשבים והתקנים אחרים. מחברי RJ45 הם סוג של מחברים זכרים שנמצאים בדרך כלל בכבלי CAT 5, CAT 5e, CAT 6 ו-CAT 7. מחבר RJ45 הוא סוג של מחבר המשמש לחיבור רשת מחשבים לכבל Ethernet.

מחבר RJ45 הוא סוג של מחבר המשמש לחיבור רשת מחשבים לכבל Ethernet. זהו אחד המחברים הנפוצים ביותר ברשתות, והוא נמצא בשימוש מאז סוף שנות ה-70. מחבר ה-RJ45 תוכנן במקור על ידי רוברט ג'ק קילרוי ג'וניור, שהיה ידוע גם בשם "RJ". זה הפך לפופולרי עם שחרורו של Ethernet בשנות ה-80. מחברי RJ45 משמשים לחיבור שני התקנים יחד. הם נפוצים מאוד במחשבים, מחשבים ניידים ומכשירים אלקטרוניים אחרים. כעת אתם מבינים היטב מה זה קונקטור rj45!

להשיג באתר של ג. ברס >>>

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

קניית קישורים – כמה זה עולה?

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא מה שנותן לאתר את הפוטנציאל לעלות על גבי מנועי החיפוש ובכך להציע זאת ליותר משתמשים. חלה עלייה משמעותית מבחינת פופולריות בעשור

קרא עוד »
כללי
orel

סרטון תדמית לגיוס המונים

גם בלבכם פועם המון זמן החלום להוציא קליפ לסינגל שלכם? אתם לא יכולים עוד להדחיק את תשוקת האפייה ורוצים לפתוח קונדיטוריה? בשנים האחרונות, בזכות גיוס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *