קידום ממומן בגוגל, החכמה: להוציא יותר לידים בפחות כסף

קידום ממומן בגוגל

כשאנחנו מבקשים לפרסם בעסק בגוגל, המטרה שלנו היא אחת ויחידה, לקבל כמה שיותר חשיפה מצד גולשים שמחפשים מוצר או שירות שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו. בכך ימדד יחס האיכות של הפרסום שלנו, אם אנחנו מצליחים למשוך לקוחות לבצע אצלנו הזמנה של מוצר או שירות.

לכן, אפשר לומר שהמטרה שלנו היא לא רק לקבל חשיפה בהכרח, אלא נקודתית למשוך לקוחות אשר ירצו לבצע אצלנו רכישה של מוצר או הזמנה של שירות מסוימת. במילים אחרות, אנחנו נרצה לקבל כמה שיותר לידים ושהם יהיו איכותיים, ולשלם עליהם כמה שפחות כסף.

קידום מומן בגוגל, קרי פרסום בכסף, נועד לעזור לנו להשיג את המטרה הזאת. כלומר, אנחנו נרצה לפרסם את העסק שלנו על פי ביטויים מסוימים, ספציפיים, אשר אמורים למשוך את קהל הלקוחות שמחפש מוצר או שירות מהסוג שאנחנו מציעים. על מנת לחסוך בעלויות, אנחנו לא נבחר בהכרח את הביטויים הכי יקרים, אנחנו נחפש דרכים לעבוד עם ביטויים יחסית זולים ונוחים, במטרה למשוך דרכם לקוחות.

צריך לומר, באופן כללי מחיר קידום ממומן SEMarketing בגוגל הוא הרבה יותר זול מאשר קידום באמצעים אחרים, בין אם מדובר ברדיו, טלוויזיה ועוד. לא רק שהוא יותר זול, הוא הרבה יותר רלוונטי ואטרקטיבי עבורנו. הרי אנחנו לא נרצה לשווק מוצר או שירות שנמכר באזור מסוים באופן ספציפי, דרך כלי תקשורת ארציים, לא רק בגלל המחיר אלא גם בגלל שזה לא יגיע ספציפית לאנשים אליהם אנחנו רוצים לפנות.

לעומת זאת, קידום ממומן בגוגל מאפשר לנו להגיע ישירות לאנשים שמחפשים את המוצר או את השירות, באזור שלנו. לכן אנחנו גם נבחר הרבה פעמים ביטויים לוקאליים ולא רק ביטויים רחבים, כך אנחנו נמקד עוד יותר את האופציה שלנו להגיע בצורה ישירה לגולשים.

לסיכום, המטרה שאנחנו צריכים לשים מול עינינו היא חשיפה בגוגל אך ביתר שאת, חשיפה ממוקדת ונכונה שמכוונת לגולשים אשר באמת ירצו להשתמש בשירות שלנו או ירצו לרכוש את המוצר שאנחנו מציעים. כך הלידים שנקבל יהיו רלוונטיים ואיכותיים

נכתב בשיתוף סוכנות https://dantaylorseo.com

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה איקומרס? כך תדעו אם זה מתאים לכם
היום אין אדם שלא מכיר מישהו שרוכש פריטים שונים באינטרנט או מבצע רכישות שכאלה בעצמו. כאן עולה השאלה של...
קרא עוד »
ינו 20, 2022
שיתוף קבצים יעיל בארגון? ככה עושים את זה!
עבודה יעילה בארגון מחייבת תמיד שיתוף פעולה בין מספר אנשי מקצוע בו זמנית, עבודה מהסוג הזה יכולה להיות...
קרא עוד »
ספט 22, 2019
כך תבחרו חברת קידום לפי מוטי פלד
מוטי פלד הוא אדם עם ניסיון של שנים בתחום קידום האתרים והוא סיפק לנו מספר טיפים חיוניים בכל הנוגע לדרך...
קרא עוד »
דצמ 06, 2020