חברה לקידום אתרים – כך תבדקו את המקצועיות שלה

חברה לקידום אתרים

בבואכם לחתום חוזה או הסכם עבודה מול חברת קידום אתרים בגוגל חשוב לכם להיות בטוחים כי אתם פונים לנותן שירות שיכול לספק לכם ענה הולם לצורך. ולכן עליכם לבדוק האם החברה הזו מקצועית ויודעת את אשר לפניה? האם היא אכן תצליח להוביל עבורכם מהלך שמניב תוצאות מוכחות בשטח? ויש לכם דרך פשוטה לבחון את היכולות של החברה ולוודא כי היא אכן הכתובת הנכונה שלכם עבור קידום האתר. כיצד בודקים?

בדקו לפני שתחליטו

החלטתם שאתם צריכים לקדם את האתר שלכם? כעת עליכם להחליט איזו חברה תבצע עבורכם את הקידום. אתם כמובן פונים באופן אוטומטי ועורכים חיפוש בגוגל ומגלים מול העיניים מספר חברות קידום שמציעות את מרכולתן. אמנם בכל תחום שהוא אתם יכולים לומר לעצמכם: מי אמר שהעסק הראשון הוא זה שנכון לי? אם הא מוצג ראש הדף אין זה מלמד על רמת המקצועיות ועל איכות המוצרים ,כי אם על עבודת קידום טובה. אבל בתחום הקידום החברות שמופיעות בגאון בראש הדף אלו חברות שמצליחות להוכיח קבל עם ועדה כי הם אכן מצליחות להשיג תוצאות. הנה, את עצמן הן מצליחות למקם היטב בין כלל המקדמים. וזה בהחלט לא עניין פשוט שקל להשיג אותו. להיות אריה מנצח בתוך כלוב של אריות זה עסק מורכב….

חפשו את הלקוחות של המקדם

אבל אל תסתפקו בזה. כי ייתכן ובעל החברה משקיע משאבים בתי נדלים בקידום העסק שלו הוא משיג את התוצאות שלו בעמל רב. וייתכן ולא כל לקוח מקבל כזה טיפול יסודי שמניב תוצאות. ולכן יהיה נכון לבחון את הלקוחות ואת המיקומים שלהם בתוצאות החיפוש. את הלקוחות תוכלו להכיר באתר של המקדם (בדקו כאן למשל https://killermedia.co.il), הלקוחות הממליצים וכן תיק עבודות יספר לכם את מי כדאי לכם לחפש בגוגל כדי לראות את המיקום שלו.

חפשו בעלי עסקים בשלל תחומים

כעת צאו לחפש. הזינו את התחום ואת האזור, את המוצר ואת שם החברה ובדקו האם החברות אותן הכרתם באתר המקדם הן אלו שיוצגו בראש דף תוצאות החיפוש.

אם אי פעם חשבתם להכנס לתחום החם בשוק – SEO – כדאי שתקראו את הכתבה המעניינת שבלינק https://www.calcalist.co.il/articles/0,7340,L-3747074,00.html.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגר תמונות
תמונות ממאגרי תמונות הן חשובות מהרבה סיבות שונות. מאגרי התמונות משמשים כדי לספק תוכן ויזואלי...
קרא עוד »
נוב 07, 2022
בחירת טכנאי מחשבים מקצועי באמת
בעולם הדינמי והטכנולוגי שאנו חיים בו, תפקידו של טכנאי מחשבים מעולם לא היה קריטי יותר. כמומחה נסתר...
קרא עוד »
נוב 07, 2023
המצאות ישראליות שחייבים להכיר
הישראלים בעולם נחשבים לעם שנמצא בקדמת הטכנולוגיה, זאת הודות לסטארט אפים רבים שיצאו מהארץ ונמכרו...
קרא עוד »
מאי 24, 2021