תוכן לאתרים – על מה אתם אמורים לכתוב

חלק חשוב מאוד מכל אתר אינטרנט הוא המלל המוטמע בו. במאמר זה נרחיב אודות אותו תוכן לאתרים אשר חשוב לשלב באתרי האינטרנט ועל מה אתם אמורים לכתוב. קריאה נעימה.

ערך מוסף ללקוח

ראשית כל קחו בחשבון שכל אדם אשר גולש לאתר שלכם מחפש ערך מוסף ואם הוא לא יקבל אותו בדמות מאמר מקצועי או תועלות של מוצר או שירות אותו אתם מוכרים, קרוב לוודאי שהוא יקבל אותו אצל המתחרה שלכם ואצלו הוא יבצע את המכירה. לכן, חשוב לא לוותר על תכנים בעלי ערך מוסף, בדמות מדריכים, טיפים ומאמרים מקצועיים בתחום בו אתם עוסקים.

דפי אתר מרכזיים

כל אתר צריך שיהיו בו דפי אתר מרכזיים אשר יאפשרו לכל גולש אשר נכנס לאתר שלכם להכיר את החברה/עסק ואת מוצריה או שירותיה. כאן, אותו תוכן לאתרים יהיה תוכן לדף הבית, תוכן של אודות, תוכן של מוצרי ושירותי החברה (כולל יתרונות וייחוד של המוצרים והשירותים אותם אתם מוכרים) ודף יצירת קשר אשר יכלול את פרטי ההתקשרות שלכם ואת הכתובת של העסק.

קידום באמצעות תוכן – מנועי חיפוש

תוכן אתרים גם תמיד יכלול מושגי מפתח וקישורים פנימיים/חיצוניים. תוכן זה ישרת את מנוע החיפוש של גוגל ויעזור לדפי האתר שלכם לעלות במעלה הדירוג של גוגל ולאט לאט בתוצאות הראשונות של פלט מנוע החיפוש. 

תוכן שיווקי

חשוב לשלב תוכן לאתרים שעיקרו שיווק, כלומר שעיקרו הנעה לפעולה של הלקוח אשר קורא את התוכן. הנעה לפעולה של השארת פרטי התקשרות תגדיל את הסיכויים שהלקוח אכן יסגור מכירה של מוצר או שירות אצלכם.

תוכן לאתרים – אז על מה כותבים?

ההמלצה היא לכתוב על כל מה שקשור לתחום ההתמחות שלכם ישירות ובעקיפין. אם למשל אתם מוכרים חומוס, קרוב לוודאי שתכנים הכוללים מדריך של איך להכין חומוס, איך להכין פלאפל, חנויות חומוס הכי טובות בעיר, מה חשוב לדעת אודות חומוס ועוד, יתקבלו בברכה. טרם הכתיבה חשוב לבקשה ממקדם האתרים שלכם לומר לכם מהם מושגי המפתח אותם רצוי לשלב בתוכן אותו רושמים וזאת בכדי שהאתר שלכם יקודם באופן הטוב ביותר. כמו כן, תמיד יש לזכור שהתוכן צריך להיות איכותי וללא שגיאות, ובמידת הצורך פונים למומחים מאתר https://www.blogabout.co.il/ שיידעו כיצד לכתוב תוכן איכותי לאתר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

הדרך להצלחה בשירותי התרגום המשפטי
כללי
orel

הדרך להצלחה בשירותי התרגום המשפטי

תרגום משפטי הוא אחד משירותי התרגום הרבים הקיימים בשוק, חשיבות התרגום המשפטי גבוהה ביותר ולכן צריך להתכונן וללמוד בקפידה לפני שמתחילים לתרגם. שירותי התרגום המשפטי

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *