שיפור מהירות טעינת אתרים ולמה זה חשוב לקידום האתר

שיפור מהירות טעינת אתרים

כל עסק רוצה שהאתר שלו יספק חווית משתמש נהדרת, ללא קשר לענף או לנישה שלו. אתר שמענג לקוחות חדשים או חוזרים, עשוי להניב ביצועים טובים יותר מאשר אתר שאינו עושה זאת. כן, שיפור מהירות האתר הוא הבסיס, ועליו נרצה להרחיב היום.

שיפור מהירות טעינת אתרים ולמה זה חשוב לקידום האתר

התנהגות הקונים שלכם באינטרנט תמשיך וממשיכה להתפתח, ואינכם יכולים להרשות לעצמכם להתעלם מהחשיבות של מהירות טעינת האתר.

זו הסיבה שמהירות הטעינה היא עדיין בעיה גדולה ממה שניתן היה לחשוב, יחד עם כמה מהגורמים שיכולים להשפיע על מהירות האתר שלכם.

הקונים של היום חסרי סבלנות

כשאתם מגיעים לאתר שלוקח לו להיטען זמן רב, איך זה גורם לכם להרגיש? אם אתם כמו רוב האנשים, אז אתם בטח חווים רגש שקשור לכעס או לתסכול.

וכשאתם נמצאים באתר שגורם לכם להרגיש כעס או תסכול, אתם בדרך כלל נשארים באתר הזה? כנראה שלא. במקום זאת, הייתם בוודאי נכנסים לאתר אחר, נכון? אז הנה לכם תשובה מדוע החשיבות שיש לטעינת האתר היא כה חשובה לעסק שלכם.

טעינת אתר באופן מקצועי

האנשים שחוקרים את המוצרים והשירותים שלכם באופן מקוון, אינם שונים זה מזה. אין להם סבלנות לשבת ולחכות לאתר איטי עד שיופיע בסמארטפון או בשולחן העבודה בלפטופ שלהם; הם רוצים הכל מיד, כאן ועכשיו. ככל שתגרמו להם לחכות זמן רב יותר, כך הם יאבדו באתר שלכם יותר עניין.

במחקר שערכה גוגל, רוב משתמשי הסמארטפונים גילו שהם מוכנים לחכות עד 5 שניות לטעינה של אתר לפני שהם עברו לאתר אחר. ובואו נודה, הסבלנות לא ממש השתפרה עם השנים.

אז יש לכם אתר איטי? זה בדיוק הזמן להכיר את yeshnoseo – ישנו קידום אתרים מוצלח

רוני דוידוב

רוני דוידוב

בונה אתרים כבר ומנהל דיגיטל של חברות בארץ ובעולם