מה זה אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור

אם אתם חושבים על לימודי עיצוב גרפי, אתם לא לבד כמובן ויש עוד המון צעירים ומבוגרים שרוצים להיכנס לתחום. אך עם כל הביקוש למקצוע, לא חסר עבודה לכולם מכיוון שיש עוד ועוד דרישה למעצבים גרפיים. העולם סביבנו ויזואלי וכל אלמנט בו צריך להיות מעוצב, ואת זה אנו רואים באריזות של מוצרים, בשלטי חוצות, בפלאיירים, באתרי אינטרנט ובכל מקום שהוא. על כל העיצובים הללו אחראיות תכונות שונות והתוכנה המובילה היא תוכנת אילוסטרייטור. אם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים אתם חייבים לדעת מה זה אילוסטרייטור וכמובן, אתם חייבים גם ללמוד את התוכנה ולהכיר אותה על בוריה בשביל לעבוד איתה.

קצת על התוכנה

מה זה אילוסטרייטור? אילוסטרייטור היא קודם כל תוכנה ווקטורית. מה זה אומר בפועל? אם ניקח את התוכנה שמולה פוטושופ, נראה שזו תוכנה שעובדת על פיקסלים, מה שאומר שאי אפשר להגדיל את התמונות מכיוון שאז הן תצאנה מרוחות. זה בעייתי כמובן בפרסומות, בשלטי חוצות ובדברים אחרים ובדיוק בשביל זה יש את אילוסטרייטור שהיא תוכנה ווקטורית מה שאומר שניתן להגדיל את התמונות בה כמה שרוצים. הכנו במיוחד בשבילכם סרטון הסבר על יכולותיה של התוכנה בעמוד עם המון שיעורי הסבר מה זה אילוסטרייטור אם אתם נוסעים על איילון ורואים שלט חוצות ענק המשתרע על פני כמה קומות של מגדל, הוא חייב להיות שלט שעבדו עליו באילוסטרייטור. זו תוכנה שניתן לעצב באמצעותה הכול – תלת מימד, לוגואים, לצייר באמצעותה ולעשות איתה הכול.

רוצים להיות שכירים או עצמאיים?

עכשיו כשאתם יודעים מה זה אילוסטרייטור ואתם יודעים שאתם רוצים להיות מעצבים גרפיים, אתם צריכים לדעת שיש לכם שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא לעבוד כשכירים אחרי שתלמדו את התוכנה כמו גם תוכנות אחרות ואפשרות שנייה היא להיות עצמאיים. כשכירים תוכלו לעבוד בחברות בניית אתרים, משרדי פרסום, בתי דפוס, מערכות עיתונים, הוצאות ספרים וחברות רבות אחרות וכעצמאיים, תוכלו לתת את אותם השירותים אך אל מול חשבונית ולהיות אדונים לזמן שלכם.

ללמוד בשיעור פרטי אחד על אחד

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור כמו גם תוכנות אחרות בגרפיקה, תוכלו לעשות זאת אצלנו בסטודיו בחיפה. הלימודים הם עם אחד המורים הפרטיים שמלמדים אצלנו, מורים עם ניסיון רב ועם קילומטראז' גבוה בגרפיקה ובהעברת החומר לתלמידים. אם אתם מחוץ לעיר, תוכלו ללמוד און ליין ותוכלו להפיק בדיוק את אותם היתרונות שיש לשיעור פרטי עם מורה. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ואל תוותרו על למידה אצלנו עם מורה פרטי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אחסון אתרים לכל סוגי העסקים
היום זה כבר ברור שלכל עסק יש אתר, כי בלי אתר, העסק שלכם לא קיים. יחד עם זאת, האם עצרתם פעם לחשוב איפה...
קרא עוד »
נוב 21, 2021
משרות סייבר – מה זה אומר?
עבודות בתחום הסייבר (אבטחת מידע) הן סוג חדש של עבודה. הם התפתחו מהתחומים המסורתיים כמו IT, פיננסים...
קרא עוד »
אוג 17, 2022
אחסון יופרס
אין ספק שהאינטרנט שינה את הדרך בה אנו עובדים, ואיתו מגיעות הזדמנויות חדשות רבות. עם זאת, יש עדיין כמה...
קרא עוד »
נוב 12, 2022