תיקון לפטופים – למה חשוב לשים לב במסירת מחשב לתיקון

המחשב הלך? אל תיהיה כל כך בטוח, יש מי שיעזור לכם.


לפטופים או בעברית מחשב נייד זה עסק לא זול במיוחד כאשר אנו רוצים להתחדש במחשב נייד יהיה עלינו להיפרד מכמה אלפי שקלים בממוצע (כמובן שהמחיר משתנה ותלוי בדברים רבים) ולכן כאשר צצה תקלה או בעיה כלשהי במחשב הנייד שלנו אנחנו לא נרוץ פשוט לקנות חדש אלה שיש לנסות תחילה לתקן את הבעיה ולהביא למצבו התקין של המחשב. אז במידה ונתקלנו בבעיה כלשהי במחשב הנייד שלנו לפני שנבחר את המעבדה אשר בה נשים את המחשב לתיקון חשוב מאוד לשים לב לשלושת הדברים הבאים לפני שבוחרים טכנאי לפטופים או מעבדה.

המלצות.

נסו לברר האם אנשים ממליצים על הבחור והאם הוא כן פתר להם את הבעיה בצורה טובה כלומר שהיא אינה חזרה ואכן נעלמה לחלוטין. את ההמלצות ניתן לחפש ולראות באינטרנט אך ההמלצות הכי טובות ונטולות אינטרסים שאתם יכולים לקבל היא מחברכם הקורבים או בני משפחה וכך תוכלו להיות בטוחים שלא מדובר בשרלטן.

נסיון.

נסו לברר מה הוא הנסיון שיש לאותו טכנאי מחשבים האם הוא ותיק בתחום ובעל נסיון רב במחשבים. במידה וכן תוכלו לסמוך על הטכנאי כי עם ותק של מספר שנים סביר להניח שהוא יודע מה הוא עושה.

מתמחה במחשבים מהסוג שיש לכם.כפי שציינו בהתחלה קיימות היום חברות רבות בשוק המציעות לפטופים אך לא כולם בעלי מערכת הפעלה או חלקים טכנים זהים. לכן כאשר שינה תקלה במחשב שלכם תשאפו ללכת למעבדה אשר מתמחה בנושא תיקון מחשבים בתל אביב מהסוג שלכם וכך תיהיו בטוחים שהבעיה או התקלה תעלם גם אם זה אומר להחליף חלק מסויים במחשב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ווינדוס 10 להורדה – איך זה עובד?
יש לכם מחשב חדש? אולי יש לכם מחשב ישן ואתם רוצים לחדש את מערכת ההפעלה שלכם? ווינדוס 10 להורדה בחינם,...
קרא עוד »
יונ 07, 2021
קורס פסיכומטרי אונליין – 5 דגשים חשובים
למבחן פסיכומטרי ניתן לגשת ללא כל קורס הכנה, אין כל חובה רשמית ללמוד בקורס הכנה לפסיכומטרי, אבל- מכיוון...
קרא עוד »
פבר 23, 2020
טיפים פנימיים לטיפול במסמכים ותהליכים בירוקרטיים בארה"ב
כשמדובר בניהול מסמכים וניווט בתהליכים בירוקרטיים בארה"ב, אפילו אנשי מקצוע מנוסים יכולים למצוא...
קרא עוד »
אפר 28, 2024