מורה פרטי לכימיה – קווים לדמותו

מורה פרטי

אין עוררין על כך כי כימיה נחשבת לאחד התחומים מצד אחד הכי כיפיים ומצד שני הכי קשים שניתן ללמוד. אבל אין כל הזמן פשוט להבין את כל התחומים בכימיה, בשל כך ניתן לשכור מורה פרטי לכימיה עבור מי שבראשית דרכו ואף עבור מי שכבר עבר כברת דרך.

מורה פרטי לכימיה – קווים לדמותו :

  • מורה פרטי לכימיה עשוי לסיים את לימודיו בטכניון. בוגר תיכון בהצטיינות והן השיג ציון גבוה במבחן פסיכומטרי. במשך הרבה שנים הוא מלמד תלמידים במנעד רב של רמות לימוד, בין אם מדובר בבית ספר יסודי ובין אם מדובר בהכנה ללימודים גבוהים. הוא ממד תחומים כמו למשל – הכנה לבחינה פסיכומטרית, פיסיקה, כימיה או לחלופין תכנות. ידוע לי כי רוב בני האדם נרתעים מכימיה, בשל כך במהלך השיעורים שהוא מעביר משמעותי עבורו לדעת קודם כל איפה טמון הקושי של התלמידים. ביחד עמם הינו בונה תכנית פעולה, אשר מסייעת להם להתמודד עם הקשיים וגם לרכוש כל מיני מיומנויות של למידה.
  • מורה לכימיה עשוי להיות בעל תואר שני לכימיה ממוסד לימודים גבוה. בעל המון ותק בהוראה בשיעורים פרטיים. בתור היותו מורה חייל , מעדיף ללמד ומשקיע המון בכל התלמידים שלו.
  • מורה לכימיה עשוי להיות בעל תואר ראשון בהצטיינות דיקאן במדעי הרפואה באוניברסיטה ידועה ובקי במקצועות, כמו לדוגמה – ביולוגיה, פיסיקה, מתמטיקה וכמובן כימיה, תוך כדי הצטיינות בעולמות הללו, ראו דוגמה של מורים פרטיים למתמטיקה אונליין. בשל כך במציאות העכשווית הינו מלמד סטודנטים, תלמידים וכן מגיש לבגרות. הוא צריך להיות בעל תשוקה ללמד ואף להעביר לתלמידים מן הידע אשר אותו אגר, תוך צירוף של פשטות והן של הנאה עבור דבר שהובחן בטרם תחילת הלימודים כבעל קושי והן כמכשל. הוא עשוי להיות בוגר קואוצ'ינג ומתוך כך להוביל את התלמידים שלהם לבטוח בעצמם וכן להיות נוכחים ליכולת וגם למעלת שלהם, ביחד עם הגירה של ידע במקצוע הכימיה. כי לכוח המנטלי ואף הרגשי של התלמיד קיימת עוצמה כבירה אשר עשויה לנצח כל מכשול. בנוסף לכך, הינו מלווה את התלמיד אף מחוץ ללימודים, ביחד עם משמעות עבור הענקת יחס פרטי וחברי ביותר. הינו רואה זכות והן שליחות להעביר לדור ההמשך את ההישגים שלו עם ותק בשנות הלימוד אף בצד הידע ובצד הרגשי הפרטי.

עוד פרטים בנושא ניתן לקבל בכתובת זו!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ערוצי פרסום עיקריים באינטרנט
היום ניתן למצוא מספר ערוצי פרסום עיקריים באינטרנט, אשר משמשים את בעלי העסקים השונים. יש לזכור כי אם...
קרא עוד »
דצמ 27, 2020
המדריך האולטימטיבי לעיצוב אתרים
לפני שאתם יוצאים למסע שבו תבנו את האתר שלכם באופן עצמאי, כדאי לדעת על התוכנות החשובות ועל המדריכים...
קרא עוד »
אוג 02, 2020
5 כלים לבדיקת האתר שכדאי שתכירו
כשאנחנו מחליטים להקים אתר אינטרנט לעסק או לכל צורך אחר, הרי שיש לא מעט דברים שעלינו לשים לב אליהם....
קרא עוד »
אפר 27, 2020