בניית אתר תדמית – כיצד הוא יכול לשרת אותנו

בניית אתר תדמית

כל מי שמכיר את עולם האינטרנט יודע, שהוא יכול למצוא מגוון רחב של סוגי אתרים. למשל, הוא יכול למצוא אתרים אינפורמטיביים, אתרי חדשות למיניהם, הוא יכול למצוא אתרים חברתיים, אתרים מסחריים, אתרי תמונות, אתרי שיתוף ועוד שורה ארוכה של סוגי אתרים שמספקים שירותים שונים.

אחד הסוגים הפופולאריים ביותר באינטרנט, הוא אתר תדמית. מדובר בסוג שנועד לשרת בעלי מקצוע, עסקים, ארגונים, עמותות וגורמים אחרים. הרעיון הוא, לייצר אתר אליו יכולים להגיע גולשים ולקבל מידע פרסומי, שיווק על הגורם שעומד מאחוריו, הגורם שאמור להיות מיוצג דרך האתר, מתוך כוונה שזה ימשוך את הגולש לרצות לקנות מוצרים או שירותים דרך האתר, להצטרף לארגון או כל דבר אחר.

בשביל לבנות אתר תדמית בצורה נכונה, אנחנו צריכים לדעת כמה דברים, למשל, אנחנו צריכים לדעת כיצד אנחנו אמורים לאפיין את האתר ואת הצרכים שלנו. כיצד בדיוק הוא אמור לשרת אותנו, איך בדיוק אנחנו אמורים להתנהל מולו. זה לא בהכרח אמור להיות אתר מכירות קלאסי, הוא לא בהכרח אמור להכיל חנות מוצרים, למרות שהיום גם אתרי תדמית רבים כוללים חנויות כאלה, בשביל למשוך לקוחות לבצע את הרכישה בזמן שהם גולשים.

כמו כן כשמדובר על בניית אתר תדמית, האתר לא אמור להיות גדול מדי, ישנם אתרי תדמית אשר כוללים כמות מצומצמת של עמודים, לעיתים אפילו מדובר בחמש או שש עמודים בסך הכל. שכן כל המטרה היא שהגולש ידע שהעסק קיים, שהגולש ייכנס לאתר, ומשם ייצור קשר עם העסק או יגיע אליו פיזית. אין לאתר מטרה מסחרית בהכרח.

צריך לזכור, גם אתרי תדמית אמורים להיות מקודמים בגוגל, ולכן למרות שמדובר באתרים יחסית "פשוטים" עדיין צריך להשקיע בהם, בין אם זה בתוכן, בין אם זה בתמונות, סרטונים ובכל דבר אחר שיכול לעזור גם בקידום וגם במשיכת גולשים שיגיעו אליו וישהו בו זמן מה.

לפני סיום חשוב להבהיר, אתרי תדמית יכולים להיות מאוד איכותיים, גם אם מדובר באתרים מצומצמים באופן יחסי. הם יכולים לספק לנו לא מעט תועלת כבעלי עסקי וכן כלקוחות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת חלופות לפתרונות עסקיים ממוחשבים מסורתיים
כסמכות בולטת בתחום הטכנולוגיה העסקית, אני נרגשת להתעמק בעולם האלטרנטיבות לפתרונות עסקיים ממוחשבים....
קרא עוד »
ינו 25, 2024
מומחה seo
בנוף הדיגיטלי של ימינו, שבו הנראות המקוונת ודירוג מנועי החיפוש ממלאים תפקיד מרכזי בהצלחת עסקים,...
קרא עוד »
יול 06, 2023
גיוס עובדים בחינם – הכירו את האתר שיסגור לכם ת'פינה
אין ספק כי יש משמעות אדירה לשאלה מי הם העובדים בעסק שלנו. עלינו למצוא עובדים ישרים, חכמים, נבונים...
קרא עוד »
יונ 10, 2019