בניית אתר תדמית – כיצד הוא יכול לשרת אותנו

כל מי שמכיר את עולם האינטרנט יודע, שהוא יכול למצוא מגוון רחב של סוגי אתרים. למשל, הוא יכול למצוא אתרים אינפורמטיביים, אתרי חדשות למיניהם, הוא יכול למצוא אתרים חברתיים, אתרים מסחריים, אתרי תמונות, אתרי שיתוף ועוד שורה ארוכה של סוגי אתרים שמספקים שירותים שונים.

אחד הסוגים הפופולאריים ביותר באינטרנט, הוא אתר תדמית. מדובר בסוג שנועד לשרת בעלי מקצוע, עסקים, ארגונים, עמותות וגורמים אחרים. הרעיון הוא, לייצר אתר אליו יכולים להגיע גולשים ולקבל מידע פרסומי, שיווק על הגורם שעומד מאחוריו, הגורם שאמור להיות מיוצג דרך האתר, מתוך כוונה שזה ימשוך את הגולש לרצות לקנות מוצרים או שירותים דרך האתר, להצטרף לארגון או כל דבר אחר.

בשביל לבנות אתר תדמית בצורה נכונה, אנחנו צריכים לדעת כמה דברים, למשל, אנחנו צריכים לדעת כיצד אנחנו אמורים לאפיין את האתר ואת הצרכים שלנו. כיצד בדיוק הוא אמור לשרת אותנו, איך בדיוק אנחנו אמורים להתנהל מולו. זה לא בהכרח אמור להיות אתר מכירות קלאסי, הוא לא בהכרח אמור להכיל חנות מוצרים, למרות שהיום גם אתרי תדמית רבים כוללים חנויות כאלה, בשביל למשוך לקוחות לבצע את הרכישה בזמן שהם גולשים.

כמו כן כשמדובר על בניית אתר תדמית, האתר לא אמור להיות גדול מדי, ישנם אתרי תדמית אשר כוללים כמות מצומצמת של עמודים, לעיתים אפילו מדובר בחמש או שש עמודים בסך הכל. שכן כל המטרה היא שהגולש ידע שהעסק קיים, שהגולש ייכנס לאתר, ומשם ייצור קשר עם העסק או יגיע אליו פיזית. אין לאתר מטרה מסחרית בהכרח.

צריך לזכור, גם אתרי תדמית אמורים להיות מקודמים בגוגל, ולכן למרות שמדובר באתרים יחסית "פשוטים" עדיין צריך להשקיע בהם, בין אם זה בתוכן, בין אם זה בתמונות, סרטונים ובכל דבר אחר שיכול לעזור גם בקידום וגם במשיכת גולשים שיגיעו אליו וישהו בו זמן מה.

לפני סיום חשוב להבהיר, אתרי תדמית יכולים להיות מאוד איכותיים, גם אם מדובר באתרים מצומצמים באופן יחסי. הם יכולים לספק לנו לא מעט תועלת כבעלי עסקי וכן כלקוחות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

קידום אורגני
כללי
orel

למה דווקא קידום אורגני?

במידה ואתם מעוניינים בקידום אורגני, המאמר הבא נועד בדיוק עבורכם! מרבית הגולשים מחפשים כל דבר אפשרי בגוגל, כל פיסה של מידע הכי קטן ועד לקנייה

קרא עוד »
חנות וירטואלית
כללי
orel

איך לקדם חנות וירטואלית

הרבה בעלי עסקים, בפרט עסקים קטנים, נוטים לחשוב שעצם זה שהם הקימו אתר אינטרנט עם חנות וירטואלית, זה מספיק, זה מה שימשוך את הגולשים אליהם.

קרא עוד »
אבטחת מידע
כללי
orel

החשיבות האמיתית של אבטחת מידע

בתקופה האחרונה שומעים הרבה מאד מידע בשיח הציבורי אודות התחום של אבטחת מידע ומדוע הוא חיוני ומהותי בחיי היומיום של כל אחד. כאשר מדברים על

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *