איך לבחור חברת קידום אתרים המתאימה לכם?

בחירת חברת קידום האתרים שלכם תהיה קריטית להצלחה שלכם, כמו שכירת כל איש מקצוע אחר. כאשר מדובר בעסק שלכם אין מקום למשחקים. אתם הולכים להוציא אלפי שקלים בחודש על פרסום העסק שלכם, לרבות על קידומו של האתר שלכם במנועי החיפוש, ועל כן אתם רוצים להיות בטוחים שאתם יכולים לקבל תוצאות בסבירות גבוהה. אומנם אי אפשר להבטיח תוצאות מדויקות אולם אם העבודה תתבצע בצורה מקצועית ובהתמדה לאורך זמן, התוצאות יגיעו בסופו של דבר ומעבר לכל הציפיות שלכם. כך אומרים לנו בחברת https://www.gnss.co.il/ 

פרמטרים חשובים לבחירת קידום אתרים:

  • הסכם עבודה – הדבר הראשון שחשוב לתת עליו את הדעת הוא נושא הסכם העבודה בין הצדדים. מקדמים חסרי ניסיון לא עורכים הסכם עבודה עם לקוחותיהם. על אף שחלק מהלקוחות עשויים להיעלב או לחשוב שהולכים "לדפוק אותם" כאשר יש הסכם עבודה חתום הרי שחברת קידום מקצועית שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה תערוך הסכם. חשוב שההסכם יעגן סעיפים לטובת שני הצדדים כמובן.
  • תוצאות – האם החברה מספקת תוצאות בשטח לעסקים שונים? האם הביטויים המקודמים הם גם ביטויים עם תחרות גבוהה? כמה מבקרים האתרים המקודמים מקבלים ממנועי החיפוש? באילו תחומים החברה מקדמת אתרים אחרים?
  • מה אתם הולכים לקבל – אף חברת קידום אתרים לא תחשוף לגמרי את שיטת העבודה שלה אך ברמת השקיפות הנדרשת מחברת הקידום, כדאי לברר עמה מה אתם הולכים לקבל מבחינת כמות מאמרים חודשית לאתר, כמות קישורים חיצוניים חודשית, על אילו פעולות היא הולכת לשים דגש באתר שלכם ועוד.
  • כלים טכנולוגיים – כמעט ולא ניתן כיום לקדם אתר בגוגל, לפחות לא בתחום תחרותי, ללא כלים טכנולוגיים מתקדמים. אלה עולים לא מעט כסף ולכן מקדמים בתחילת דרכם בדרך כלל חוסכים בכלים שונים או משתמשים בכמות מצומצמת של כלים לעומת חברות פרסום מובילות וגדולות.

לסיכום; כאשר מדובר בקידום האתר שלכם אתם בהחלט רוצים לבחור בחברת קידום אתרים טובה ומנוסה. עדיף חברה גדולה ומצליחה העובדת עם בעלי עסקים רבים, כוח אדם מספק וכמובן כלים טכנולוגיים מתקדמים. לא נבטל לגמרי חברות קידום קטנות שיכולות לתת שירות נהדר. לבסוף חשוב לבדוק כמובן את הכימיה בין הצדדים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פענוח הפיתוי: המדריך המקיף לאתרי הימורים באינטרנט
העידן הדיגיטלי, המאופיין בהתקדמות טכנולוגית מהירה ונגישות מוגברת לאינטרנט, הוליד אינספור ארגונים...
קרא עוד »
ספט 17, 2023
כיצד עובד פרסום בגוגל
היום בעלי בעסקים כבר מבינים שלבנות אתר זה לא מספיק בגלל שלהרבה בעלי עסקים כבר יש אתר והתחרות גדולה....
קרא עוד »
ינו 22, 2019
השוואת חבילות טלוויזיה – כך תעשו זאת נכון
מעולם לא היה חשוף הצרכן הישראל לכל כך הרבה תכנים נהדרים. בשוק שלל חבילות טלוויזיה, ולא רק בחברות...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021