כמה להשקיע בבניית אתרי אינטרנט?

כל עסק היום חייב אתר אינטרנט ובעזרתו יוכל להגיע לקהל יעד חדש, ללא מגבלה דמוגרפית ואפילו לקדם מוצרים ושירותים נוספים. בניית אתרי מכירות או תדמית מקצועית  עשויה להיות השקעה לא קטנה והיא מתחלקת להשקעה חד פעמית על בניית האתר והעיצוב שלו והשקעה שוטפת. ההשקעה השוטפת תהיה על התחזוקה השוטפת של האתר מבחינת דומיין, אחסון ותכנים ואם מדובר באתר חנות אז גם ניהול ההזמנות והלקוחות באתר. 

כמה עשוי להעלות לנו אתר אינטרנט מקצועי לעסק?

נתחיל מהסוף: אתר מקצועי לעסק ינוע בין 3500 ל-10,000 ₪ בממוצע כאשר המחירים 5-8 אלף ₪ לפני מע"מ יהיו אידיאליים לאתר מקצועית לעסק. חשוב להבין שיש הרבה מאפיינים המשפיעים על מחיר בניית האתר ולכן גם על הצעת המחיר של חברת בניית האתר. לדוגמה: אתר תדמית פשוט ללא עיצובים, ללא תכנים ועם תבנית כמעט מוכנה או שימוש מינימלי באלמנטור יכול לעלות גם 1500-2000 שח בלבד. לעומת זאת, אתר מקצועי הכולל מספר עיצובים ותכנים ראשוניים, ביצוע התאמה מלאה למובייל והשקעה במבנה האתר ובפרמטרים שונים של חוויית השימוש בו היא עבודה שעשויה להגיע ל5000 שח לפחות. 

מדוע חשוב להשקיע בשלבי בניית האתר?

חשוב להבין כי לא רק ההשקעה הכלכלית חשובה אלא גם העבודה שמתבצעת בפועל. עבור אותו סכום כסף אתם עשויים לקבל הרבה יותר מחברת בניית אתרים אחרת לצורך העניין. חשוב להשקיע בשלבי בניית האתר מכמה סיבות. ראשית אתם לא רוצים להיתקע עם תקלות לאחר מכן שבונה האתר יאמר לכם שזה לא היה כלול באפיון ושהוא דורש תשלום נוסף. שנית – כדאי יהיה להתאים מראש את האתר רספונסיבית וכן לצרכי קידום אורגני כי ככל הנראה בכל מקרה תרצו להשקיע בקידום האורגני או לכל הפחות בחוויית השימוש באתר שלכם. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דן טיילור

דן טיילור

כבר מגיל צעיר התעניין דן טיילור בקידום אתרים בפרט ושיווק דיגיטלי בכלל, עכשיו הוא משתף אתכם בנושאים אלו.

תחומים שדן אהב, אולי גם אתה...

מערכות CRM
כללי
orel

אילו חברות משתמשות במערכות CRM?

תוכנת CRM מיועדת לארגונים ובתי עסק המקיימים קשר רציף עם הלקוחות שלהם. תוכנה זו מתאימה לכל מי שמעוניין שהעסק שלו יהיה מסודר ומאורגן בכל הקשור

קרא עוד »
חנות וירטואלית
כללי
orel

איך לקדם חנות וירטואלית

הרבה בעלי עסקים, בפרט עסקים קטנים, נוטים לחשוב שעצם זה שהם הקימו אתר אינטרנט עם חנות וירטואלית, זה מספיק, זה מה שימשוך את הגולשים אליהם.

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *