הדר טוינה: איך עובד קידום אורגני

קידום אורגני

התחום של קידום אתרים באינטרנט, מתחלק לשני חלקים עיקריים. חלק אחד מתייחס לקידום ממומן, כזה שמתבצע דרך פרסומות במנוע חיפוש של גוגל וברשת הפרסום של החברה, חלק שני מתייחס לקידום אורגני. במאמר זה נתייחס לשאלה כיצד זה עובד. 

קידום אתרים אורגני, הוא תהליך שמתבצע על ידי מקדמי אתרים אשר מעוניינים לקדם את האתרים עליהם הם מופקדים, דרך כללים שגוגל קבעה, זאת במטרה שהאתר יופיע במקומות הגבוהים ביותר במנוע החיפוש בביטויים מסוימים. למשל, אם עסק בתחום התיירות מעוניין להופיע במקומות גבוהים בביטוי שעוסק בתיירות פנים, המקדם יפעל לשם כך על פי הכללים של גוגל. המיקום של האתר במנוע החיפוש, יקבע על פי הצלחת התהליך וכן על פי המתחרים שלו, ולא דרך רכישת פרסומות או כל דבר אחר. 

חשוב להדגיש, תהליך של קידום אורגני חייב להתבצע לאורך זמן, גם אחרי שמגיעים לנחלה ונהנים ממקום גבוה שמנוע החיפוש, על מנת לא לאבד אותו, התהליך חייב להמשיך, אחרת המתחרים יעקפו את האתר והוא יתדרדר בדירוג. לשם כך רצוי לשכור גורם מומחה שידע לבצע את העבודה, דוגמא הדר טוינה. 

איך מבצעים קידום אורגני בצורה נכונה

ראשית, יש לבחור ביטויים מסוימים אותם רוצים לקדם, בין אם זה ביטוי ראשי או משני. חשוב לבחור ביטוי שגולשים מחפשים אותו, יש לו ביקוש ואם מגיעים גבוה במנוע החיפוש באותו ביטוי, אז אפשר ליהנות מתנועה משמעותית. 

שנית, יש לייצר תוכן איכותי, הן לאתר עצמו והן לאתרים אחרים. התוכן חייב להיות עדכני, רלוונטי לגולש, עליו להיות כתוב בצורה ברורה ורהוטה. 

שלישית, יש לבנות קישורים פנימיים בתוך האתר וכן קישורים חיצוניים אל מחוץ לאתר (מומלץ באמצעות מלך הקישורים), כלומר אל אתרים אחרים רלוונטיים וחזקים. בעזרת הדר טוינה ניתן להשיג קישורים ברמה גבוהה. 

ארבע, חשוב לבנות היררכיה ברורה באתר עם כותרות ברורות בכל עמוד ובכל מאמר. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איקומרס – מקימים חנות אינטרנטית
אם תרצו להגדיל את כמות המכירות של החנות שלכם, הדבר המשמעותי ביותר שתוכלו לעשות זה להקים חנות איקומרס...
קרא עוד »
נוב 09, 2021
מה לומדים בסדנת עיסוי דיגיטלית
סדנת עיסוי דיגיטלית היא סוג חדש של סדנה המספקת פלטפורמה לאנשים ללמוד עוד על היתרונות של טיפול...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
השוואת מחירי תקשורת – צרכנות חכמה ונבונה
בזמן האחרון אנחנו נחשפים יותר ויותר למושגים כמו יותר מחייה, אינפלציה, עליית ריבית ועוד. אצל חלק...
קרא עוד »
ספט 30, 2022