מהן אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס קידום אתרים?

אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס קידום אתרים הן עצומות, עם תעשיות וחברות רבות שמחפשות אנשים עם כישורים אלו. יש ביקוש הולך וגובר למומחים לקידום אתרים בתחום קידום אתרים ו-SEM. מומחים אלו מסוגלים לעבוד על ההיבטים הטכניים של אופטימיזציה למנועי חיפוש, כולל יצירת תוכן, מחקר מילות מפתח, בניית קישורים נכנסים ועוד. הם עשויים גם להיות אחראים לניהול חשבונות מדיה חברתית או ערוצי שיווק אחרים. . יש גם ביקוש הולך וגובר למומחי שיווק דיגיטלי, המסוגלים לעבוד על כל המיומנויות הנ"ל ועוד. לדוגמה, הם עשויים להיות אחראים על תכנון ויישום קמפיין פרסומי, הקמת כלי ניתוח ודיווח, מעקב אחר מסעות פרסום בזמן אמת באמצעות עדכונים של מדיה חברתית או הודעות דואר אלקטרוני. עד 2023, תהיה עלייה משמעותית במספר הקונים המקוונים עקב צמיחה צפויה במכירות הקמעונאיות המקוונות.

עבודה כמקדם פרילנסר:

פרילנסר היא אפשרות נוספת שבוגרי קורס קידום אתרים אולי ירצו לשקול. ניתן לעשות זאת על ידי עבודה מרחוק כנווד דיגיטלי או על ידי מציאת מקומות עבודה מקומיים באזורם. פרילנסינג מציע גמישות בכל הנוגע למיקום ולשעות עבודה; עם זאת, זה יכול גם להיות התמודדות עם שיעורי שכר נמוכים יותר מאשר עבודות מסורתיות. כמה קריירות אחרות שאנשים עם רקע בקורס SEO עשויים לשקול הן שיווק, פיתוח אתרים, שיווק דיגיטלי, מסחר אלקטרוני, פיננסים וחשבונאות. אנשים עם כישורים כאלה יכולים גם ללמד במשרה חלקית או כפרילנסר. 

מחפשים אחסון וורדפרס מומלץ? הנה >>>

מקצועות נוספים שניתן להשתלב בהם:

קיימות אפשרויות תעסוקה רבות לבוגרי קורס קידום אתרים. הם יכולים לעבוד בשיווק תוכן, ניהול מדיה חברתית, קידום אתרים, שיווק דיגיטלי ופיתוח אתרים. קבל את הכישורים לעבוד בחברה או בתפקיד חדש. זה יכול להוביל להזדמנויות טובות יותר לקידום קריירה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה אילוסטרייטור?
אם אתם חושבים על לימודי עיצוב גרפי, אתם לא לבד כמובן ויש עוד המון צעירים ומבוגרים שרוצים להיכנס לתחום....
קרא עוד »
נוב 22, 2018
שיטות גיוס עובדים בעידן הדיגיטלי
בעבר משרות היום מתפרסמות בעיקר במדור דרושים של העיתונים השונים. היום כבר אנשים רבים אינם מנויים...
קרא עוד »
מרץ 31, 2019
תיקון לפטופים – למה חשוב לשים לב במסירת מחשב לתיקון
המחשב הלך? אל תיהיה כל כך בטוח, יש מי שיעזור לכם. לפטופים או בעברית מחשב נייד זה עסק לא זול במיוחד...
קרא עוד »
פבר 24, 2021