מהן אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס קידום אתרים?

אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס קידום אתרים הן עצומות, עם תעשיות וחברות רבות שמחפשות אנשים עם כישורים אלו. יש ביקוש הולך וגובר למומחים לקידום אתרים בתחום קידום אתרים ו-SEM. מומחים אלו מסוגלים לעבוד על ההיבטים הטכניים של אופטימיזציה למנועי חיפוש, כולל יצירת תוכן, מחקר מילות מפתח, בניית קישורים נכנסים ועוד. הם עשויים גם להיות אחראים לניהול חשבונות מדיה חברתית או ערוצי שיווק אחרים. . יש גם ביקוש הולך וגובר למומחי שיווק דיגיטלי, המסוגלים לעבוד על כל המיומנויות הנ"ל ועוד. לדוגמה, הם עשויים להיות אחראים על תכנון ויישום קמפיין פרסומי, הקמת כלי ניתוח ודיווח, מעקב אחר מסעות פרסום בזמן אמת באמצעות עדכונים של מדיה חברתית או הודעות דואר אלקטרוני. עד 2023, תהיה עלייה משמעותית במספר הקונים המקוונים עקב צמיחה צפויה במכירות הקמעונאיות המקוונות.

עבודה כמקדם פרילנסר:

פרילנסר היא אפשרות נוספת שבוגרי קורס קידום אתרים אולי ירצו לשקול. ניתן לעשות זאת על ידי עבודה מרחוק כנווד דיגיטלי או על ידי מציאת מקומות עבודה מקומיים באזורם. פרילנסינג מציע גמישות בכל הנוגע למיקום ולשעות עבודה; עם זאת, זה יכול גם להיות התמודדות עם שיעורי שכר נמוכים יותר מאשר עבודות מסורתיות. כמה קריירות אחרות שאנשים עם רקע בקורס SEO עשויים לשקול הן שיווק, פיתוח אתרים, שיווק דיגיטלי, מסחר אלקטרוני, פיננסים וחשבונאות. אנשים עם כישורים כאלה יכולים גם ללמד במשרה חלקית או כפרילנסר. 

מחפשים אחסון וורדפרס מומלץ? הנה >>>

מקצועות נוספים שניתן להשתלב בהם:

קיימות אפשרויות תעסוקה רבות לבוגרי קורס קידום אתרים. הם יכולים לעבוד בשיווק תוכן, ניהול מדיה חברתית, קידום אתרים, שיווק דיגיטלי ופיתוח אתרים. קבל את הכישורים לעבוד בחברה או בתפקיד חדש. זה יכול להוביל להזדמנויות טובות יותר לקידום קריירה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה דווקא קידום אורגני?
במידה ואתם מעוניינים בקידום אורגני, המאמר הבא נועד בדיוק עבורכם! מרבית הגולשים מחפשים כל דבר אפשרי...
קרא עוד »
ינו 19, 2020
קידום ברשתות חברתיות
לרשתות החברתיות יש השפעה גדולה מאוד על חיי היומיום שלנו, זה כבר לא סוד. השימוש ברשתות חברתיות עוזר לנו...
קרא עוד »
יול 24, 2022
קידום אורגני וממומן – מה נכון עבורנו?
כשבעל עסק או בעל מקצוע מחליט להקים אתר אינטרנט, עליו לקחת בחשבון, שהקמת האתר איננה מספיק. בשביל שהוא...
קרא עוד »
ספט 03, 2020